Bývanie v Národnej kultúrnej pamiatke zo 17. storočia

Penzión Barbakan

V malebnom mestečku s banskou históriou pookrejete v múroch Národnej kultúrnej pamiatky a bývalej pradávnej cukrárne, priamo v centre. Dom postavený v priebehu 17.storočia, je novo a citlivo zrekonštruovaný s dôrazom na valenú klenbu, tvoriacu unikátny charakter architektúry.

Veľkoryso riešené apartmány poskytujú hosťom ideálny priestor pre regeneráciu a načerpanie energie.
V obytných častiach je zreštaurovaný pôvodný barokový drevený strop. Pohľad z okien poskytuje krásny výhľad na mestskú bránu s historickým podhradím a pešou zónou.

Ubytovacie zariadenie Barbakan sa nachádza v Kremnici, 600 metrov od mestského hradu v Kremnici a 300 metrov od Svätojánskeho kostola. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. V ubytovacích jednotkách s parketovými podlahami máte k dispozícii kompletne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, jedálenský priestor, satelitnú TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a sušičom vlasov. K vybaveniu patrí aj mikrovlnná rúra, chladnička, varná doska a rýchlovarná kanvica.

Počas pobytu sa môžete v okolí venovať turistike a cyklistike. Neďaleké lyžiarkse strediská Skalka a Krahule ponúkajú možnosti vyžitia pre zjazdové lyžovanie, aj pre bežkovanie - až 50 km upravovaných bežkárskych tratí.

Poskytovateľ
Penzión Barbakan

Námestie SNP 37
96701 Kremnica
Zobraziť na mape

ubytovaniekremnica.sk
+421 907 648 187
info@ubytovaniekremnica.sk
Typ platby
objednávkou cez aplikáciu Benefit Plus
Objednať v cafetérii

Podobné benefity