Cestujte s nami jednoducho

Booking.com

Poďte preskúmať svet so svojou kartou Benefit Plus! V spolupráci s Booking.com ponúkame jedinečnú možnosť využívať priamu rezerváciu ubytovania na booking.benefit-plus.cz. Rôzne destinácie, typy ubytovanie a dĺžka pobytu podľa vás - jednoducho booking.com tak, ako ho poznáte.

Ľahko, rýchlo a online

Vďaka platobnej bráne zaplatíte ľahko a rýchlo online priamo na booking.benefit-plus.cz. Ak nemáte na svojej karte Benefit Plus dostatok bodov, nevadí. Rozdiel môžete jednoducho doplatiť súkromnou platobnou kartou. Neplatíte žiadne ďalšie poplatky, ktoré by zvyšovali cenu ubytovania.

Vaše najčastejšie otázky:

Ako mám riešiť prípadné zmeny rezervácie a storná?

Všetky zmeny vykonávajte priamo na booking.com. Po každej objednávke na booking.benefit-plus.cz vám dorazí potvrdzujúci e-mail priamo od Booking.com s odkazmi, kde viete urobiť zmeny.

Nedorazil mi žiadny e-mail. Na koho sa mám obrátiť?

Pravdepodobne ste zadali e-mail zle - kontaktujte nás na Info@benefitplus.sk a my vám po overení zašleme ID rezervácie a špeciálny PIN. S týmito údajmi sa prihláste TU. Jednoducho sa tak dostanete k podrobnostiam svojej rezervácie.

Môžem prepojiť svoje účty na Benefit Plus a Booking?

Bohužiaľ, takéto prepojenie účtov nie je možné. 

Platí tu nejaký limit na útratu?

Platbu kartou Benefit Plus môžete kombinovať s doplatkom súkromnou platobnou kartou, takže nie ste obmedzení limitmi, ktoré platia pre samotnú benefitovú kartu. 


Pri bookovaní prosím sledujte akutálne opatrenia a obmedzenia kvôli pandémii Covid-19. 

Poskytovateľ
Booking.com

Doudlebská 1699/5
140 00 Praha
Zobraziť na mape

booking.benefit-plus.cz
+421 220 862 220
Info@benefitplus.sk
Typ platby
Prejsť na ponuku
Prejsť na ponuku