Desetitisíce hotelov, penziónov a apartmánov online

Ubytovanie online

Poďte preskúmať svet so svojou kartou Benefit Plus! V spolupráci s Booking.com ponúkame jedinečnú možnosť využívať priamu rezerváciu ubytovania na booking.benefitplus.sk. Rôzne destinácie, typy ubytovanie a dĺžka pobytu podľa vás - jednoducho booking.com tak, ako ho poznáte.

Ľahko, rýchlo a online

Vďaka platobnej bráne zaplatíte ľahko a rýchlo online priamo na booking.benefitplus.sk. Ak nemáte na svojej karte Benefit Plus dostatok bodov, nevadí. Rozdiel môžete jednoducho doplatiť súkromnou platobnou kartou. Neplatíte žiadne ďalšie poplatky, ktoré by zvyšovali cenu ubytovania.

Vaše najčastejšie otázky:

Ako mám riešiť prípadné zmeny rezervácie a storná?

Všetky zmeny vykonávajte priamo na booking.com. Po každej objednávke na booking.benefitplus.sk vám dorazí potvrdzujúci e-mail priamo od Booking.com s odkazmi, kde viete urobiť zmeny.

Nedorazil mi žiadny e-mail. Na koho sa mám obrátiť?

Pravdepodobne ste zadali e-mail zle - kontaktujte nás na Info@benefitplus.sk a my vám po overení zašleme ID rezervácie a špeciálny PIN. S týmito údajmi sa prihláste TU. Jednoducho sa tak dostanete k podrobnostiam svojej rezervácie.

Môžem prepojiť svoje účty na Benefit Plus a Booking?

Bohužiaľ, takéto prepojenie účtov nie je možné. 

Platí tu nejaký limit na útratu?

Platbu kartou Benefit Plus môžete kombinovať s doplatkom súkromnou platobnou kartou, takže nie ste obmedzení limitmi, ktoré platia pre samotnú benefitovú kartu. 


Pri bookovaní prosím sledujte akutálne opatrenia a obmedzenia kvôli pandémii Covid-19. 

Poskytovateľ
Ubytovanie online

Doudlebská 1699/5
140 00 Praha
Zobraziť na mape

booking.benefit-plus.cz
+421 220 862 220
Info@benefitplus.sk
Typ platby
Prejsť na ponuku
Prejsť na ponuku