Luxusné apartmány len pár krokov od lanovky

Chalet Otupné

Vítame vás v apartmáne Chalet Otupné, vašej dovolenkovej destinácii najvyššieho ubytovacieho štandardu v najobľúbenejšom slovenskom lyžiarskom rezorte Jasná Chopok Sever – perle turistického regiónu Liptov - Nízke Tatry.

Náš apartmán s terasou je situovaný v prémiovom chaletovom komplexe v srdci Jasnej, len pár krokov
od nástupnej stanice lanovky Otupné. Svojou kapacitou je ideálny pre páry, prípadne menšie rodiny – čaká vás spálňa s komfortnou manželskou posteľou, možnosť prenocovania ďalšieho páru alebo detí dopĺňajú dve lôžka
v obývačke na rozťahovacej sedačke. Poloha na prízemí nám umožnila umiestniť na našu terasu jedinečnú americkú vírivku Hotspring Flair, ktorá poskytuje našim hosťom celoročný horúci relax s výhľadom na panorámu masívu Poľany.

Apartmán sme zariadili všetkým, čo náročný hosť očakáva, aby sa cítil ako v pohodlí domova. Kulinársku pohodu si užijete vďaka plnohodnotnému kuchynskému zázemiu. Okrem najlepšej lyžiarskej infraštruktúry na Slovensku s 50 km upravených zjazdoviek vám naša lokalita ponúka priehrštie celoročných aktivít – letnú vysokohorskú turistiku, nádherné cyklistické trate všetkých náročností, vodné športy na Liptovskej Mare, legendárne jaskyne priamo v Demänovskej doline, rodinný aquapark Tatralandia, bobovú dráhu v Pavčinej Lehote i pestré zážitkové atrakcie v bezprostrednej blízkosti apartmánu.

Poskytovateľ
Chalet Otupné

Demänovská dolina 374
031 01 Demänovská Dolina
Zobraziť na mape

www.chaletotupne.sk/
+421 914 702 766
info@chaletotupne.sk
Typ platby
objednávkou v aplikácii Benefit Plus
Objednať v cafetérii