benefit-plus.cz icon

Miesto, kde to naozaj žije lezením

Lezecká stena Košice

Lezecká stena Rozlomity je športová organizácia spravujúca športovú halu v ktorej je umožnené realizovať všetky druhy halového lezenia a ďalších pridružených športov, hlavne lezenie s lanom, bouldering, zlaňovanie, drytooling, slackline …

Ponúkame kompletné služby – lezecké kurzy, individuálne či spoločné tréningy, lezenie v skupineobjednanie inštruktora, trénera,  teambuildingové akcie, lezenie pre školy, školské výlety, branné cvičenia, denné aj týždenné tábory, kondičné lezenie,  vrátane požičovne lezeckého a outdoorového materiálu.

Ešte nikdy ste neliezli?
Toto je vynikajúci spôsob ako si lezenie vyskúšať!

2-hodinové lezenie na umelej stene, pre tých, ktorí nemajú žiadne alebo iba malé skúsenosti s lezením. Ochutnávka lezenia je ideálna pre jednotlivcov i skupiny všetkých vekových kategórií, ktoré si chcú vyskúšať lezenie pod dohľadom inštruktora. Ten Vám priblíži základy lezenia a s jeho pomocou budete schopní vyliezť niekoľko lezeckých ciest, ukáže základnú lezeckú výstroj a jej použitie na umelej stene.

Pri ochutnávke lezenia nebudete zaťažovaní teóriou či rôznymi technikami. Prídete si jednoducho zaliezť a spoznať, ako to celé funguje.

Poskytovateľ
Lezecká stena Košice

Študentská 274/1
040 01 Košice
Zobraziť na mape

www.lezeckastenakosice.sk/
+421 903 230 175
info@lezeckastenakosice.sk
Objednať v cafetérii