Nezabudnuteľný zážitok na zemi aj vo vzduchu

Zážitok z jazdy

Jazda na Dodge,30 minút
Cena 79 EUR
Rýchlosť. Sila. Sloboda. Novučičký veľký americký sedan Dodge CHARGER čaká iba na vás! Zajazdite si v cestnej premávke v Bratislave, Nitre či Senici!

Nechcete len povedať, že ste šoférovali super auto, ale chcete zažiť skutočný zážitok? Zajazdite si až v troch rôznych mestách – v Bratislave, Nitre či Senici. Využite možnosť jazdy na diaľnici, alebo miestnych prázdnych okreskách. Zažite krásny zvuk a silu tohto jedinečného športiaku, moment, keď svet navôkol prestane existovať. Vychutnajte si zrýchlenie a obdivné pohľady ľudí na túto nepriehliadnuteľnú štvorkolesovú krásku s výkonným V6 motorom. Splňte si svoj sen a zajazdite si na veľkom americkom sedane Dodge CHARGER.

Špeciálny balíček jazda+let, 30+15 minút
Cena 149 EUR
Cca. 30km jazda na Dodge CHARGER a 15 minút vyhliadkový let na ANTONOV AN-2, Letisko Senica

Chcete dvojnásobnú dávku adrenalínu? Ako na ceste tak aj vo vzduchu? .A v jeden deň na jednom mieste? Tak ste potom na správnej adrese. Dodge CHARGER  a ANTONOV AN-2 čakajú len na Vás! Prevezte sa s americkou legendou krásnym “muscle car” a potom vzlietnite k oblakom na nezničiteľnej ruskej mašine!

Špeciálny balíček motorka+let, 5 kôl +15 minút
Cena 129 EUR
Jazda na Suzuki BANDIT a vyhliakový let na ANTONOV AN-2, LEtisko Senica

Chcete dvojnásobnú dávku adrenalínu? Ako na ceste tak aj vo vzduchu? A v jeden deň na jednom mieste? Tak ste potom na správnej adrese. Suzuki BANDIT  a ANTONOV AN-2 čakajú len na Vás! Prevezte sa s japoncom s neuveriteľným zrýchlením ako “BANDITa“ a potom vzlietnite k oblakom na nezničiteľnej ruskej mašine!

Naším zámerom je priblížiť auto-moto nadšenie a zážitok z neho aj ostatným. Autám a motorkám sa venujeme od malička a od roku 2017 spolupracujeme aj so zAeroklubom. Našou prioritou je férové jednanie a spokojný zákazník. Pýtate sa prečo to robíme? Robíme to hlavne preto, že je to naše hobby, ktoré nás baví, a v ktorom sa vyznáme. Nerobíme to len pre generovanie zisku. Pridaná hodnota pre nás je zákazník, ktorý odchádza s úsmevom.

Chcete zažiť poriadny adrenalín? Vyberte si jedne z našich špeciálnych kombinovaných zážitkov. Motorka, silné auto a vyhliadkový let. Zážitok, na ktorý budete spomínať celé roky. 

Poskytovateľ
Zážitok z jazdy

Záhorácky Aeroklub
Senica
Zobraziť na mape

zazitokzjazdy.sk
+421 902 541 123
info@zazitokzjazdy.sk
Objednať iný variant