Nízke Tatry na dosah v zime aj v lete

Chalety Jasná Apartmány Bor

Luxusné Chalety Jasná - Apartmány Bor sa nachádzajú v komplexe Chalets Jasná DeLuxe II.- III. v stredisku Otupné. Apartmány ponúkajú celoročné vyžitie, ktoré predurčuje ich vynikajúca poloha priamo pod hrebeňom Nízkych Tatier, v bezprostrednej blízkosti zjazdovky na Otupné.

V okolí sú situované známe a obľúbené letné turistické chodníky, ktoré ponúkajú širokú škálu výletov a výstupov ako napríklad: Vrbické pleso, vrch Siná, náučný chodník Demänovská dolina, symbolický cintorín, výstup do sedla Poľany na hlavný hrebeň Nízkych Tatier. Len niekoľko krokov od apartmánov sa nachádza lanovka Biela Púť, čo je nástupná stanica pre výlet lanovkou na Chopok (2024 m n.m.). Toto miesto ponúka veľké možnosti pre nenáročnú ale aj náročnejšiu vysokohorskú turistiku. V zime je našou prednosťou poloha ski-in, ski-out . Apartmány Bor sa nachádzajú priamo pri lanovke Jasná Grand - Brhliská. Stredisko Jasná ponúka 48 km zjazdoviek, ktoré sú z veľkej časti vybavené umelým zasnežovaním.

V apartmánovom dome sa nachádza lyžiareň s uzamykateľnými, vyhrievanými a klimatizovanými lyžiarskymi boxmi. Súčasťou apartmánoveho domu je welness centrum s fínskou saunou a odpočivárňou. Pre deti je pripravená herňa. V apartmánoch je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Pri apartmánovom dome bezplatne zaparkujete na vyhradených parkovacích miestach.

Poskytovateľ
Chalety Jasná Apartmány Bor

Otupné
03251 Demänovská dolina
Zobraziť na mape

borjasna.sk
+421 905 365 137
info@borjasna.sk
Typ platby
objednávkou cez aplikáciu Benefit Plus
Objednať v cafetérii

Podobné benefity