Oddýchnite si vo vodnom svete s termálnou vodou

Thermal ŠÍRAVA SPA RESORT Thermalpark

V Thermal ŠÍRAVA SPA RESORT  máme veľký poklad v podobe zdravej geotermálnej vody. Ukrýva v sebe energiu a liečivé účinky, ktoré pomáhajú nášmu fyzickému a duševnému zdraviu. Zákaznícka starostlivosť je u nás na prvom mieste. Skvelé ruky terapeuta, personalizované menu a bezchybné spa prostredie závisí najmä od  zamestnancov,  ktorí sa srdcom zúčastňujú na celej starostlivosti. Dôraz kladieme aj  na pôsobenie vôní v spojení s relaxačnou hudbou.

Pri návšteve rezortu sa skúste ponoriť  do vodného a saunového sveta, kde sme pre Vás pripravili množstvo neodolateľných masáží a procedúr pre zlepšenie Vášho zdravia. Načerpajte nové sily v aromatickom parnom kúpeli a Váš životný štýl sa zmení na dokonalosť.  Zharmonizujte svoje telo a dušu v našej oáze oddychu, v ktorej čas stráca svoj význam.

Vodný svet Thermal ŠÍRAVA pozostáva zo štyroch vnútorných bazénov (relaxačný, masážny, vlnový, detský bazén) a zo štyroch vonkajších bazénov (dva termálne bazény, masážny, oddychový bazén). Vnútorné a vonkajšie bazény sú vybavené vodnými, vzduchovými a masážnymi tryskami. Aj pri návšteve termálnych bazénov vás čaká gastro zážitok. Vyskúšajte ľahké jedlá (šaláty, cestoviny) nášho vkusne a moderne zariadeného Bistra. Naši kuchári Vám pripravujú jedlo priamo pred Vašimi očami.

Poskytovateľ
Thermal ŠÍRAVA SPA RESORT Thermalpark

Kaluža 780
072 36 Kaluža
Zobraziť na mape

www.thermalparksirava.sk
+421 944 383 486 , +421 562 852 020
info@thermalparksirava.sk
Typ platby
objednávkou v aplikácii Benefit Plus
Objednať v cafetérii