benefit-plus.cz icon

Online kurz make-up artist!

Make-up Avenue

MAKE-UP AVENUE je slovenská make-up spoločnosť založená v roku 2016. Zameriava sa hlavne na vzdelávanie vo vizážistike. Je synonymom modernej spoločnosti, postavenej na láske k umeniu a profesionalite, ktorej cieľom je zabezpečiť kvalitné, pohodlné, efektívne vzdelávanie a rozvoj.


ONLINE KURZ MAKE-UP ARTIST
Láka Vás svet make-upu? Vstúpte s nami do sveta profesionálov jednoduchšie ako kedykoľvek predtým s online kurzom MAKE-UP ARTIST. Tento intenzívny online program je určený pre začiatočníkov v make-upe, obsahuje 6 modulov a 60 lekcií. Predstavuje moderné vzdelávanie: KEDYKOĽVEK. ODKIAĽKOĽVEK. VLASTNÝM TEMPOM. Naučíte sa všetko potrebné na začiatok úspešnej kariéry v tomto jedinečnom a vzrušujúcom odbore a po úspešnom absolvovaní obdržíte plnohodnotný CERIFIKÁT!

ONLINE KURZ SELF MAKE-UP
Chcete sa naučiť líčiť seba? Online kurz SELF MAKE-UP je určený všetkým ženám, ktoré majú záujem zdokonaliť sa v technikách líčenia a byť sama sebe vizážistkou. Bu­deme sa spoločne 1:1 venovať určeniu vášho vlastného typu pleti,  typu tváre,  očí a pier a taktiež určeniu svojho farebného typu. Priblížite si prípravu pleti pred líčením, aj čo má obsahovať kozmetická taštička a ako si vybrať správny make-up.  Zistíte, čo sa vám najviac hodí a zažiarite kamkoľvek pôjdete.