benefit-plus.cz icon

Tvárová joga je nielen veselé, ale najmä účinné precvičovanie tvárových svalov s efektom prirozdeného omladenia tváre

Poznáte to aj vy. Ak svalstvo neprecvičujete, začne ochabovať. Svaly na tvári s pribúdajcim vekom ochabujú a strácajú pružnosť. Začína sa to diať po 25- tom roku života. Telo starne, stráca elasticitu, produkuje totiž menej kolagénu a elastínu. Pokožka na tvári je so svalmi spojená priamo, a tak býva výsledkom ochabnutého svalstva ovisnutá pokožka. Vďaka tvárovej joge sa vieme zbaviť dvojitej brady, ovisnutých líc a kontúr tváre, či povädnutých horných viečok, ktoré vytvárajú smutný výraz našej tváre.  Super správa je, že cvičiť môžete hocikedy a hocikde, začať môžete v akomkoľvek veku a venovať tomu pár minút denne. Skvelé je k cvičeniu pridať aj masáže. Ako na to? To sa naučíte na našich kurzoch tvárovej jogy.


Ak nemáte čas, môžete sa prihlásiť na online kurzy a precvičovať tvárovú jógu v čase, aký vám vyhovuje. Prístup na kurz platí až 12 mesiacov. 


Staňte sa certifikovanou lektorkou na plný úväzok!

Aj lektorský kurz viete zaplatiť svojou benefitnou kartou. Celý kurz prebieha online formou a na jeho záver vás bude čakať preskúšanie teoretických aj praktických znalostí a následná certifikácia. 

Poskytovateľ
Tvárová jóga

Wolkrova 1
85101 Bratislava
Zobraziť na mape

www.tvarovajoga.sk
+421 902 980 416
ZUZKA@TVAROVAJOGA.SK
Objednať v cafetérii