benefit-plus.cz icon

Počasie vás už viac za volantom nerozhádže

Kurz bezpečnej jazdy Slovakia Ring

Kurz auto štandard
Cena 160 EUR
Naučte sa brzdiť krízovo, vyhýbať sa náhodným prekážkam a zvládať šmyk. Tento základný kurz je určený všetkým vodičom bez ohľadu na úroveň vodičských zručností.

UPOZORNENIE! TEORETICKÁ ČASŤ KURZU SA DO ODVOLANIA POSKYTUJE FORMOU ONLINE VIDEO ŠKOLENIA NAJNESKÔR DEŇ PRED KONANÍM PRAKTICKEJ ČASTI. INŠTRUKCIE K JEHO ABSOLVOVANIU OBDRŽÍTE PO REGISTRÁCII NA KURZ A NAJNESKÔR DO 48H PRED JEHO ZAČIATKOM NA ZADANÝ EMAIL.

Kúpiť

Zima, sneh a ľad sú pre nejedného šoféra doslova nočnou morou. Na Slovakia Ringu si však môžete otestovať svoje schopnosti a naučiť sa napríklad ako zvládnuť auto v šmyku. Na simulačnom cvičisku, ktoré je jediné svojho druhu na Slovensku, sa naučíte ovládať vozidlo v kritických situáciách a v zime vás už nič neprekvapí.

Kurz bezpečnej jazdy STANDARD je určený všetkým vodičom bez ohľadu na úroveň vodičských zručností. Tréning je individuálne prispôsobený každému účastnikovi, teda nové zručnosti si osvoja noví vodiči ale aj skúsení profesionáli. Pozostáva z teoretickej prípravy vo výučbových priestoroch a z praktickej časti realizovanej na profesionálnom simulačnom cvičisku. 

Poskytovateľ
Kurz bezpečnej jazdy Slovakia Ring

Orechová Potôň 800
93002 Orechová Potôň
Zobraziť na mape

slovakiaring.sk/
+421 917 932 702
info@slovakiaring.sk
Typ platby
objednávkou v aplikácii Benefit Plus
Objednajte iný variant