benefit-plus.cz icon

Pomôžeme vám nájsť správnu cestu

ArsViae

Ponúkame Vám naše dlhoročné skúsenosti v oblasti práce s ľuďmi. Žiadnyprístup nie je zázračný, no každý má svoje opodstatnenie. Preto niekto môže mať úžitok z koučingu, iný potrebuje poradenstvo a ďalší zasa tréning či vzdelávanie. Všetko závisí od toho, nakoľko sme ochotní pracovať na svojom sebapoznaní, dotknúť sa svojich neprebádaných miest a urobiť zmenu. Budeme radi, ak vám budeme môcť byť na vašej ceste nápomocní. 

V rámci poradenstva vám ponúkame naše viac ako 12 ročné skúsenosti z predošlej individuálnej psychoterapeutickej praxe.  Môžete očakávať ústup ťažkostí, nájdenie optimálnejšieho nastavenia vo svojej osobnosti a želané zmeny v životnom štýle.

Individuálne poradenstvo pri chôdzi

Už v starovekom Grécku (4. storočie pred Kristom) sa Aristoteles a neskôr jeho žiak Theofrastos z Eresu rozhodli  pri svojom filozofovaní rozpohybovať. Využili ten človeku najprirodzenejší pohyb, chôdzu, tak vznikla peripatetická škola filozofie.
Dnes vieme, že chôdza pomáha nášmu srdcu, imunitnému systému, znižuje krvný tlak, zvyšuje dobrý HDL cholesterol, odbúrava podkožný tuk, je najlepšou prevenciou rôznych bolestí pohybového systému. Z nášho pohľadu je dôležité to, že stimuluje mozgovú činnosť čo znamená, že psychická aktivita pri chôdzi je efektívnejšia, slobodnejšia, kreatívnejšia.  Ak sa rozhodnete pre koučing pri chôdzi tak sa môžeme vydať na cestu na blízku Kuchajdu, urobiť dva okruhy a vrátiť sa späť. V prípade nepriaznivého počasia môžeme využiť kryté priestory Polusu.

Vďaka tomuto koučingu môžete pracovať na všetkých relevantných koučingových témach, no vďaka chôdzi bude táto práca efektívnejšia a zdravšia.


Poskytovateľ
ArsViae

Pluhová 19
831 03 Bratislava Tel: +4 Bratislava
Zobraziť na mape

www.arsviae.sk
+421 948 135 395
info@arsviae.sk
Objednať v cafetérii