benefit-plus.cz icon

Pomôžeme vám pochopiť vaše telo a jeho fungovanie

DNA4fit

Špecializujeme sa na zistenie a zrozumiteľnú interpretáciu genetických dát, konzultácie, diagnostiku, vyšetrenia, stravovacie, suplementačné a športové plány. Chceme zdôrazniť jedinečnosť každého človeka a zlepšiť vaše každodenné fungovanie. Naše genetické analýzy sú pre ľudí, ktorí chcú vedieť o sebe viac a chcú žiť zdravý a plnohodnotný život. Výsledky vám pomôžu upraviť alebo zmeniť váš životný štýl. Tiež podniknúť kroky pred hroziacimi zdravotnými rizikami zistenými z genetických predispozícií alebo nesprávneho životného štýlu.

DNA analýza sa jednoducho používa a je založená na odbere slín. Nemusíte nikam chodiť, odber v domácom prostredí Vám zaberie len niekoľko minút. K nákupu poskytujeme množstvo benefitov, ktoré nájdete len u nás.

Špeciálna uvádzacia zľava do 31. 01. 2023:

  • BODY4fit+ a COOK4fit – teraz s Benefit Plus za 399 €/s DPH (pôvodná cena 499 €/s DPH), 9 rozsiahlych kapitol analýzy DNA spracovaných do prehľadnej personalizovanej príručky. Vďaka odporúčaniam získate ucelené informácie o vašom tele a jeho fungovaní, vplyve stravy na hmotnosť, požiadavkách na živiny, metabolizme, kardiovaskulárnom zdraví, športových predpokladoch a regenerácii, omladení pokožky, intoleranciách či detoxikácii vášho tela. Pri nákupe získate aj osobný stravovací plán COOK4fit vytvorený z výsledkov analýzy.
  • BODY4fit+ - teraz s Benefit Plus za 299 €/s DPH (pôvodná cena 399 €/s DPH), 9 rozsiahlych kapitol analýzy DNA spracovaných do prehľadnej personalizovanej príručky. Vďaka odporúčaniam získate ucelené informácie o vašom tele a jeho fungovaní, vplyve stravy na hmotnosť, požiadavkách na živiny, metabolizme, kardiovaskulárnom zdraví, športových predpokladoch a regenerácii, omladení pokožky, intoleranciách či detoxikácii vášho tela.

  • LOOK4fit – teraz s Benefit Plus za 249 €/s DPH (pôvodná cena 299 €/s DPH), Dôkladná genetická analýza v 3 rozsiahlych kapitolách umožňuje v personalizovanom návode spomaliť starnutie pokožky a zvoliť najvhodnejšiu starostlivosť o jej zdravie, krásu a výživu presne podľa vašej genetickej výbavy.
Poskytovateľ
DNA4fit

Vietnamská 53
821 04 Bratislava
Zobraziť na mape

www.dna4fit.com/sk
+421 904 590 590
info@dna4fit.sk
Objednať v cafetérii