benefit-plus.cz icon

Štúdio krásy Mary Cohr

Mary Cohr

Mary Cohr bola prvá kozmetická značka, ktorá vytvorila tie najprirodzenejšie kozmetické ošetrenia bez geneticky upravených zložiek, parabénov a chemických filtrov, s kompatibilnou vôňou pre pleť tak, že vaša pleť získava výživu z tých najlepších a najaktívnejších tajomstiev rastlín.

Mary Cohr získava zo srdca prírody to najlepšie pre ženskú krásu, výberom tých najlepších rastlín, z ktorých sú extrahované najúčinnejšie aktívne látky. Tieto látky sa následne pridávajú do našich produktov v optimálnej koncentrácii, tak aby sa dosiahli tie najlepšie kozmetické výsledky pre vašu pleť. Hlavným nositeľom tajomstva značky Mary Cohr sú esenciálne oleje, ktoré sa čerpajú z prírody a už stovky rokov sa využívajú v medicíne. Pochádzajú z rastlín, ktoré rastú pod vplyvom slnečných lúčov a tým obsahujú energiu, ktorá má silu liečiť.

 Laboratóriá Mary Cohr  vybrali tie najefektívnejšie esenciálne oleje a prevratným patentovaným procesom ich zapracovali do nemastnej hydrogélovej štruktúry, čím zvýraznili všetky ich priaznivé účinky. Navzájom sa dopĺňajú a sú extrémne účinné pri ošetrení pleti. Je to šalvia – pre schopnosť omladzovať a regenerovať, levanduľa – ako vhodná bylina pre upokojenie a relaxáciu, rozmarín známy vďaka tonizačným a spevňujúcim účinkom. Využitie tejto trojice esenciálnych olejov umožní aj tej najnáročnejšej pleti nabiť sa energiou a rozžiariť sa.

Poskytovateľ
Mary Cohr

CBC III, Karadžičova 12
811 07 Bratislava
Zobraziť na mape

www.marycohr.sk
+421 915 575 414
rezervacie@marycohr.sk
Typ platby
objednávkou cez aplikáciu Benefit Plus
Objednať v cafetérii

Podobné benefity