Štýlové ubytovanie s výhľadom na Snowland a Malú Fatru

Woodpark Valčianska Dolina

Chaty Woodpark sa nachádzajú 12 km od mesta Martin vo Valčianskej doline za obcou Valča. Lokalita Valčianska dolina je vhodná na ubytovanie v zimnom aj v letnom období. Okrem lyžovania a snowboardovania ponúka stredisko rôzne športové a zábavné aktivity. V zime korčuľovanie a bežecké lyžovanie, k dispozícii je aj škola lyžovania a snowboardovania. V letnom období určite oceníte viacero rôzne náročných bežeckých a cyklistických trás či turistických chodníčkov v okolí. Pár metrov od chát sa nachádza golfové ihrisko, rybník, multifunkčné ihrisko (tenis, volejbal, florball, minifutbal), in line okruh, detské ihriská, trampolíny a nafukovacie atrakcie. Možné je aj zapožičanie bicyklov a terénnych kolobežiek.

Ubytovanie je možné v dvoch chatách, ktoré síce zvonku vyzerajú rovnako, no vnútri je každá iná. Rezort spája tradície s moderným štýlom. Výhľad na Malú Fatru, stredisko Snowland a okolitú prírodu prináša našim hosťom dokonalý relax pre dušu i telo.

Využite špeciálnu ponuku, ktorá platí do 22.12.2020 a získajte ubytovanie na jednu noc zadarmo. Pri Rekreačných poukazoch je však potrebné zaplatiť za dve noci, tretiu získate zdarma. 
Poskytovateľ
Woodpark Valčianska Dolina

Woodpark – Valčianska dolina
038 35 Valča
Zobraziť na mape

woodpark.sk
+421 908 863 842
info@woodpark.sk
Typ platby
Objednávkou v cafeterii
Objednať v cafetérii