Termálna liečivá voda vás dostane späť do kondície

Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, a.s.

Spa Aphrodite vám poskytne nielen liečivú silu prameňov a relax, ale aj komfortné ubytovanie s nádychom luxusu spojené s gastronomickým zážitkom. Nadčasové priestory, komplexné služby na najvyššej úrovni, jedinečná gastronómia, štýlové wellness v nádhernom prostredí Rajeckej doliny, saunový svet s netradičnými saunovými rituálmi, celoročné termálne bazény s liečivou vodou, Balneo a Beauty centrum s množstvom procedúr a omnoho viac si môžete na plné dúšky vychutnať pri liečebnom pobyte v SPA Rajecké Teplice. 


Prírodné liečivé zdroje v SPA Aphrodite tvoria základ kúpeľnej liečby. Ich nevídaná rozmanitosť a škála sústredená na jednom mieste dáva predpoklad ich komplexného pôsobenia na organizmus s dosahovaním ozdravných účinkov, navráteniu zdravia a harmónie.

Rajecká dolina sa nachádza mimo frekventovaných dopravných ťahov, je bohatá na flóru a nachádza sa v nej aj niekoľko menších chránených území a biocentier so vzácnym rastlinstvom.

Prírodné podmienky a vzduch tak tiež napomáhajú hlavne pri liečbe dýchacích ciest a chorôb s tým súvisiacich. Klíma priaznivo vplýva aj na regeneráciu zdravých ľudí, Kúpele Rajecké Teplice sú preto ideálnym miestom aj na ozdravovacie a rekondičné pobyty.

Poskytovateľ
Slovenské liečebné kúpele Rajecké Teplice, a.s.

Osloboditeľov 131/4
013 13 Rajecké Teplice
Zobraziť na mape

www.spa.sk
+421 905 861 384
spa@spa.sk
Objednať v cafetérii