benefit-plus.cz icon

V našej kozmetike využívame priaznivé účinky arganového oleja, výťažkov z kozieho mlieka, hadieho jedu, konopného oleja, Aloe Vera, mandľového oleja a pod. Každá z týchto surovín je výnimočná a má jedinečné účinky na ľudské zdravie.Prevzali sme tradičnú receptúru mandľového krému, ktorý milovali už naše babičky. Obľúbené sú i masážne gély Pferde balsam s gaštanom konským, ktoré prinášajú úľavu pri ťažkostiach s reumatizmom a kŕčovými žilami i pri bolestiach svalov a kĺbov. Sme rýdzo česká spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2001. Ako prví sme na český trh uviedli technológiu syntetického hadieho jedu, ktorý má podobné účinky ako botox, ale na rozdiel od neho dokáže vyhladzovať vrásky bez narušenia svalov tváre a mimiky.

  • Minimalizujeme negatívne dopady podnikania na spoločnosť i prírodu.
  • Za studena lisovaný bio arganový olej odoberáme priamo zo ženskej manufaktúry Kooperative Femalle v meste Essaouira. Podporujeme tak ženy chudobnej oblasti Maroka v duchu zásady fair trade.
  • Usilujeme o to, aby obaly našich výrobkov boli čo najšetrnejšie k životnému prostrediu, preto používame recyklovateľné materiály.
  • V súlade so zdravým životným štýlom a enviromentálnou zodpovednosťou sa orientujeme na vysoko kvalitnú prírodnú kozmetiku. Minimalizujeme podiel nežiadúcich chemických látok ako sú parabény, umelé farbivá a prebytočná parfemácia.
  • Rešpektujeme prirodzenú silu a energiu prírody a snažíme sa Vám ju odovzdávať v každom našom výrobku.