Útulný penzión neďaleko Bojníc

Penzión Melódia

Prijmite pozvanie do príjemných a útulných priestorov nášho penziónu. Veríme, že sme vďaka skúsenostiam, výbave penziónu a ochotnému personálu schopní uspokojiť aj tú najnáročnejšiu klientelu a budete sa u nás cítiť ako doma. Penzión sa nachádza len 4 km od centra kúpeľného mesta Bojnice, ktoré patrí k najnavštevovanejším miestam Slovenska.

 Kúpele Bojnice sú pokojným miestom, ktoré svojou klímou a zložením termálnych vôd vytvárajú ideálne podmienky pre liečbu pohybového ústrojenstva a nervových chorôb. Atraktívnu ponuku mesta dopĺňa najstaršia ZOO na Slovensku a jeden z najromantickejších zámkov - zámok Bojnice, ktorý pre svojich návštevníkov pripravuje zaujímavé podujatia ako napríklad Medzinárodný festival duchov a strašidiel, Rozprávkový zámok, Rytierske dni, Vianoce na zámku či koncerty v rámci "Kultúrneho leta". 

Nový penzion ponúka ubytovanie v 6 dvojposteľových izbách s vlastnou kúpeľňou a kuchynkou. Pre rodiny s deťmi a pre náročnych je k dispozícii priestranný luxusne zariadený apartmán. V okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám vrátane cyklistiky, turistiky, rybolovu a pod. Lyžiarske stredisko Fačkovské sedlo je vzdialené iba 16 km od penziónu.

Poskytovateľ
Penzión Melódia

Košovská 27/19
97217 Kanianka
Zobraziť na mape

www.penzion-melodia.webnode.sk
+421 905 31 93 01
melodiakanianka@gmail.com
Typ platby
objednávkou cez aplikáciu Benefit Plus
Objednať v cafetérii

Podobné benefity