benefit-plus.cz icon

Chcete sa natiahnuť, posilniť svaly, podporiť mobilitu chrbtice a zlepšiť si náladu, ale nechcete sa zničiť pri divokom tempe alebo v akrobatických pozíciach? Chcete si prirodzene zvyšovať kondíciu, s rešpektom ku vlastnému telu, bez ohľadu na jeho tvar, ale nechcete sa tlačiť do výkonov mimo svojho rozsahu, ani s nikým súťažiť, či porovnávať sa?

Pridajte sa a zažite s nami atmosféru prijatia, podpory a motivácie z našich video kurzov jogy a pilatesu. Vyberte si zo 7 rôznych video kurzov pre domáce cvičenie.

Vytvorili sme video kurzy aj pre úplných začiatočníkov a jednotlivé video lekcie na seba nadväzujú, podľa toho ako sa postupne buduje kondícia a znalosť jednotlivých cvikov. Lektorky motivujú začiatočníkov ku bezpečnému a zdravému pohybu, rešpektovaniu možností tela aj jeho obmedzení.

V našej ponuke nájdete aj 3 kratšie video kurzy, ktoré obsahujú 4 lekcie + 1 bonusovú zdarma (mix jogy a pilatesu): Ženská sila, Kondičný mix a Jemný mix. 

Už žiadne výhovorky, je čas začať robiť niečo pre seba. Láskavý prístup, motivácia a bezpečný pohyb = cvičenie s nami vás bude baviť, bez ohľadu na vek a telesnú stavbu.

Poskytovateľ
HAPPY

Kúpeľná 1107/2
900 31 Stupava
Zobraziť na mape

happyplus.sk
+421 904 947 799
info@happyplus.sk
Objednať v cafetérii