Banskobystrický kraj Bratislavský kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj

Videokurzy na domáce cvičenie pre ženy aj mužov!

HAPPY

Chcete sa natiahnuť, posilniť svaly, podporiť mobilitu chrbtice a zlepšiť si náladu, ale nechcete sa zničiť pri divokom tempe alebo v akrobatických pozíciach? Chcete si prirodzene zvyšovať kondíciu, s rešpektom ku vlastnému telu, bez ohľadu na jeho tvar, ale nechcete sa tlačiť do výkonov mimo svojho rozsahu, ani s nikým súťažiť, či porovnávať sa?

Pridajte sa a zažite s nami atmosféru prijatia, podpory a motivácie z našich video kurzov jogy a pilatesu. Vyberte si zo 7 rôznych video kurzov pre domáce cvičenie.

Vytvorili sme video kurzy aj pre úplných začiatočníkov a jednotlivé video lekcie na seba nadväzujú, podľa toho ako sa postupne buduje kondícia a znalosť jednotlivých cvikov. Lektorky motivujú začiatočníkov ku bezpečnému a zdravému pohybu, rešpektovaniu možností tela aj jeho obmedzení.

V našej ponuke nájdete aj 3 kratšie video kurzy, ktoré obsahujú 4 lekcie + 1 bonusovú zdarma (mix jogy a pilatesu): Ženská sila, Kondičný mix a Jemný mix. 

Už žiadne výhovorky, je čas začať robiť niečo pre seba. Láskavý prístup, motivácia a bezpečný pohyb = cvičenie s nami vás bude baviť, bez ohľadu na vek a telesnú stavbu.

Poskytovateľ
HAPPY

Kúpeľná 1107/2
900 31 Stupava
Zobraziť na mape

happyplus.sk
+421 904 947 799
info@happyplus.sk
Objednať v cafetérii