benefit-plus.cz icon

Zamilujte si gastronómiu s najväčšou školou varenia na Slovensku

Chefparade Bratislava a Košice

Kurzy varenia Chefparade sú o sprostredkovaní kulinárskych zážitkov spätých s objavovaním nových chutí, jedál a postupov. Nezáleží na tom, či ste skúsený kuchár, začiatočník hľadajúci si cestu k sporáku alebo iba hľadáte originálny zážitok pre vás a vašu spoločnosť, z ponuky našich kurzov si určite vyberiete.


Čaká vás pár hodín objavovania toho najlepšieho zo svetových kuchýň. Naučíte sa kulinárske postupy, ktoré sa v receptoch nedočítate. Získate tipy a triky od profesionálnych šéfkuchárov. Kurzom vás budú sprevádzať intenzívne vône a nevšedné chute. Ste pripravení? Vyberte si – máme vás čo učiť!
Kurzy pre vás organizujeme v Bratislave a Košiciach. Môžete si vybrať aj iné kurzy varenia a pečenia, napríklad: Thajsko exclusive, Steaky a víno z Argentíny, Pre milovníkov mäsa, Talianska klasika, Francúzske dezerty a mnoho ďalších...

Náš tip:  Cesta okolo sveta - cena 79€

Dokonalý zážitok z varenia zaručí asistencia profesionálneho šéfkuchára, plne vybavená kuchyňa a zásoby tých najlepších svetových ingrediencií. Našu cestu odštartujeme v slnečnom Taliansku, z ktorého sme vybrali voňavé predjedlo v podobe bruschetty s paradajkovou salsou. Cez exotické Thajsko, z ktorého si pripravíme Pad thai s tofu, sa presunieme do slnečnej Indie. Tá prevonia naše panvice tradičnými koreniami a orientálnymi chuťami, ktoré premeníme na hlavné jedlo v podobe Tandoori masala kuraťa s naan chlebom. Sladkou bodkou za našou gastronomickou výpravou bude príprava lávového koláčika s tečúcim čokoládovým vnútrom, ktorý je pre všetkých hotovým zážitkom.

Poskytovateľ
Chefparade Bratislava a Košice


Adresy jednotlivých pobočiek nájdete na webe
Zobraziť na mape

www.chefparade.sk
BA +421 948 234 553, KE +421 948 796 397
info@chefparade.sk
Typ platby
objednávkou v aplikácii Benefit Plus
Objednať v cafetérii