benefit-plus.cz icon

Benefit Plus online z pohodlia domova

Nemáte chuť nikam chodiť, ale napriek tomu chcete využiť svoje body na maximum? Nevadí. Prinášame vám niekoľko tipov na to, ako využiť benefitové body priamo od stola, či z pohodlia vášho domova.

Sprechen sie deutsch?

Nechce sa vám chodiť v pravidelných intervaloch na jazykové kurzy? Žiadny problém, u nás máte možnosť prispôsobiť si kurzy podľa vášho rozvrhu. Jazyková škola Vallis,  talinačina v Italianconsulting, jazyková škola Vista a množstvo iných sú pripravené na to, aby vás naučili cudzie jazyky bez toho, aby ste sa museli fyzicky zúčastniť výučby. 

 Dajte si do tela

Poznáte ten pocit, že aj by ste si zacvičili, ale dnes máte toho v práci veľa, zajtra musíte spraviť nákup, pozajtra musíte odviezť deti na krúžky... A nie a nie si nájsť čas na to, aby ste si zašli niekam do fitka. Dynamické tréningy, ktoré vás nakopnú, si môžete  pod vedením Janyho Landla vyskúšať kedykoľvek. A nie je jediný, v Cafeterii nájdete aj online cvičenie Štúdio Bubema, či videokurzy jogy a pilátes Happy.

Ďalšie tipy v Cafeterii

Online sa u nás môžete naučiť hrať na pianovytvárať mandalu, či začať s rezbárstvom. Ak hľadáte viac, stačí v aplikácii do vyhľadávania zadať kľúčové slovo "online" a zobrazí sa vám ponuka všetkého, čo v online forme v Cafeterii nájdete.

Odporúčané články

Inšpirácie

Tri najčastejšie chyby pri čerpaní zamestnaneckých benefitov

Veľa zamestnancov dostáva benefity vo forme cafetérie. Hoci zamestnávatelia poskytujú tieto výhody svojim zamestnancom, častokrát ich zamestnanci nevyžívajú naplno. Aké sú najčastejšie chyby pri čerpaní benefitov?

Čítať ďalej
Vzdelávanie

Jazykový kurz, varenie aj maľovanie. Vyberte si ten správny kurz pre vás!

Jeseň a zima sú ideálnym obdobím, kedy máte príležitosť posunúť svoje schopnosti na vyššiu úroveň. Chcete sa zlepšiť v kreslení, upgradovať svoje kulinárske umenie, alebo konečne sa už naozaj dokopať k tomu, aby ste oprášili svoje jazykové schopnosti? Pustite sa smelo do toho.

Čítať ďalej
Inšpirácie

Voľný čas s Benefit Plus rýchlo a jednoducho s virtuálnou platobnou kartou!

Všetko, čo potrebujete vedieť o čerpaní benefitov. Jednoduché použitie virtuálnej karty a ešte ľahší výber pre uplatnenie vašich benefitových bodov.

Čítať ďalej

Odporúčame tieto benefity