benefit-plus.cz icon

Darujte na Vianoce vzdelávanie

Vianoce sa pomaly, ale isto blížia. Nemáte chuť behať po obchodoch a hľadať darček, ktorý opäť skončí nepovšimnutý niekde v kúte? Darujte svojim najbližším niečo, čo využijú aj v budúcnosti!

Vzdelávacie kurzy pomôžu nielen zvýšiť kvalifikáciu, ale môžu byť rozhodujúce napríklad v prípade hľadania nového zamestnania. Vyberať si môžete u našich najobľúbenejších partnerov aj kurzy, ktoré sa dajú absolvovať online:

Do kategórie vzdelávanie sú zaradené aj rôzne hobby kurzy, či workshopy, ktoré síce nie sú dôležité pre zamestnanie, ale môžu spraviť radosť obdarovanému:


Samozrejme, v Cafeterii nájdete aj špeciálne kurzy zamerané na deti:

Do kategórie vzdelávanie neodmysliteľne patria aj knižky, ktoré sú výborným vianočným darčekom. Vybrať môžete u našich partnerov:

Vo vašej Cafeterii, v časti vzdelávanie, nájdete toho oveľa viac. Zopár najzaujímavejších tipov si môžete pozrieť aj na Trhovisku. Širokú ponuku nájdete aj u nášho partnera Zľavomat. Knižky, či spoločenské hry nakúpite aj na alza.sk, ak máte tohto partnera v ponuke benefitov. Nezabudnite na to, že kurz môžete darovať iba svojim najbližším, teda manželovi, či manželke, alebo deťom. 

Myslíme na vás.

Benefit Plus

Odporúčané články

Inšpirácie

Ako si spraviť krásne Vianoce s Benefit Plus

Síce pre vás nemáme recept na vianočné koláče, no máme recept na to, ako si užiť pokojné vianočné sviatky, bez stresu z preplnených obchodov.

Čítať ďalej
Zdravie

Zvládnite jeseň bez problémov

Jeseň a chrípková sezóna. Jeseň a sychravé počasie. Jeseň a nedostatok slnečného svitu. Samé negatíva, však? Poďte nájsť na jeseni pozitíva a zvládnite s nami nástrahy jesenných vrtochov bez obáv.

Čítať ďalej
Zdravie

Darujte na Vianoce zdravie

Myslíme na vás, preto sme v spolupráci s vašimi najobľúbenejšími partnermi pripravili tie najzaujímavejšie ponuky. Spojte príjemné s užitočným, ukážte svojim najbližším, že na nich myslíte a zároveň dočerpajte svoje body.

Čítať ďalej

Odporúčame tieto benefity