benefit-plus.cz icon

Darujte na Vianoce zážitok

Hľadáte last minute tip na originálny vianočný darček? Potom ste na správnej adrese!

Máte v rodine niekoho, kto miluje adrenalín, či nevšedné zážitky? Darujte mu poukážku na zážitok! Poukážky zakúpené v Cafeterii Benefit Plus maj spravidla platnosť 12 mesiacov. Čo znamená, že zakúpiť ju môžete pokojne aj hneď a využijete ju v priebehu nasledovného roka, keď bude príjemnješie počasie, či menej obmedzení. 


  • najzazitky.sk/enjoyzazitky.sk - zoskok padákom, bungee jumping, veterný tunel, adrenalín na vode, ale aj zážitky pre deti. Čokoľvek vám napadne, nájdete tu. 
  • adrop.sk -paraglajd, jazda na ferrari, či formuli, či psie záprahy. Nevšedné zážitky, ktoré urobia radosť športovcom, milovníkom adrenalínových zážitkov, ale aj niekomu, kto chce skúsiť niečo neznáme.
  • pozrieť na svet z výšky sa môžete s našim partnerom TLS air
  • jedinenčý zážitok vysoko nad zemou v rámci takmer celého západného a stredného Slovenska ponúka partner balony.sk
  • túžili ste niekedy byť pilotom lietadla? S leteckým simulátoro sa vám táto túžba môže spniť! Bežné lety, ale aj krízové situácie, či nebezpečné sitácie sú súčasťou ponuky Simulator Centrum
  • kombináciu jazdy na okruhu s vozidlom značky Dodge a vyhliadkový let ponúkajú naši partneri Zážitok z jazdy
  • zájazd v rámci Európy s platnosťou až 18 mesiacov môžete zakúpiť u spoločnosti Connex. Pri zakúpení do konca decembra 2021 získatekovovú darčekovú krabičku a jej doručenie na vašu adresu zdarma. 
  • ďalších partnerov nájdete v Cafeterii v kategórii Šport

Myslíme na vás.

Benefit Plus

Odporúčané články

Inšpirácie

Ako si spraviť krásne Vianoce s Benefit Plus

Síce pre vás nemáme recept na vianočné koláče, no máme recept na to, ako si užiť pokojné vianočné sviatky, bez stresu z preplnených obchodov.

Čítať ďalej
Zdravie

Darujte na Vianoce zdravie

Myslíme na vás, preto sme v spolupráci s vašimi najobľúbenejšími partnermi pripravili tie najzaujímavejšie ponuky. Spojte príjemné s užitočným, ukážte svojim najbližším, že na nich myslíte a zároveň dočerpajte svoje body.

Čítať ďalej
Vzdelávanie

Darujte na Vianoce vzdelávanie

Vianoce sa pomaly, ale isto blížia. Nemáte chuť behať po obchodoch a hľadať darček, ktorý opäť skončí nepovšimnutý niekde v kúte? Darujte svojim najbližším niečo, čo využijú aj v budúcnosti!

Čítať ďalej

Odporúčame tieto benefity