benefit-plus.cz icon

Darujte na Vianoce zdravie

Myslíme na vás, preto sme v spolupráci s vašimi najobľúbenejšími partnermi pripravili tie najzaujímavejšie ponuky. Spojte príjemné s užitočným, ukážte svojim najbližším, že na nich myslíte a zároveň dočerpajte svoje body.

Urobte radosť svojim blízkym tým, že im podarujtete zdravie. Neviete ako? Za benefitové body nakúpite vitamíny, zdravotné pomôcky, optiku, či špeciálne výživové doplnky

  • prírodné, preverené suroviny a špičkové technológie, ktoré vám pomáhajú žiť zdravší a lepší život, to sú produkty GS. Imunitu, či zdravý pohyb môžete podporiť špeciálnymi vianočnými balíčkami
  • balíčky plné vitamínov, ideálne na darovanie, nájdete aj u nášho partnera Novo C.
  • fanúšikov prírodnej kozmetiky určite osloví slovenský výrobca prírodnej kozmetiky Modrá púpavaVďaka originálnym funkčným receptúramstarostlivo vybraným surovinám a vlastnoručne pripraveným bylinkovým extraktom je sila prírody využitá naplno.


  • podporiť sociálny podnik, kde pracujú aj zamestnanci so zdravotným znevýhodnením môžete zakúpením klasickej, či rehabilitačnej masáže v Salóne Aimi Okrem klasických a rehabilitačných masáží poskytujú aj komplexnú elektroliečbu, termoterapiu, infrasaunu, bazálnu stimuláciu a rôzne druhy cvičení aj pre jednotlivcov s telesným, mentálnym, duševným ochorením a momentálne aj s postcovidovým syndrómom.
  • nezvyčajným a zaujímavým darčekom môže by aj analýza DNA, ktorá odhalí potenciálne hroziace zdravotné problémy.
  • na mieru zostavený výživový plán môže byť užitočný pre niekoho, kto potrebuje schudnúť, alebo trpí rôznymi potravinovými intoleranciami a nevie si s nimi dať rady. 

Špeciálnu výživu, doplnky stravy a zdravotnícke pomôcky na jednom mieste nájdete aj u nášho partnera alza.sk, ak ho máte v ponuke.

Ak hľadáte ďalšie tipy na to, ako darovať zdravie, inšpirovať sa môžete na našom trhovisku, alebo v Cafeterii, v sekcii Zdravie. 

Myslíme na vás.

Benefit Plus

Odporúčané články

Zdravie

Využite benefitové body pre svoje zdravie!

Situácia je, aká je. A nám je jasné, že váš rozpočet teraz trochu leží ladom. Napriek opatreniam sa ale snažíme nájsť pre vás benefity, ktoré môžete využívať a majú zmysel. Myslíme na vás, tak myslite trochu aj na seba.

Čítať ďalej
Inšpirácie

Voľný čas s Benefit Plus rýchlo a jednoducho s virtuálnou platobnou kartou!

Všetko, čo potrebujete vedieť o čerpaní benefitov. Jednoduché použitie virtuálnej karty a ešte ľahší výber pre uplatnenie vašich benefitových bodov.

Čítať ďalej
Zdravie

Zvládnite jeseň bez problémov

Jeseň a chrípková sezóna. Jeseň a sychravé počasie. Jeseň a nedostatok slnečného svitu. Samé negatíva, však? Poďte nájsť na jeseni pozitíva a zvládnite s nami nástrahy jesenných vrtochov bez obáv.

Čítať ďalej

Odporúčame tieto benefity