benefit-plus.cz icon

Detské tábory s Benefit Plus

Rok opäť prebehol ako splašený kôň a čo nevidieť sú tu letné prázdniny. A s nimi prichádza aj obligátna otázka, čo s deťmi.

Miluje vaše dieťa kone? Potom je Ranč Amadeus neďaleko Martina tá správna adresa. Počas celého týždňa bude žiť priamo pri koňoch, naučí sa ako sa o kone postarať  a samozrejme si užije pohľad z konského chrbta. Nemusí byť jazdcom, základy jazdenia sa naučí na tábore. Okrem koní si deti užijú výlety, splav na kanoe, rôzne hry a večerné aktivity. 

CK Andromeda organizuje u detí veľmi obľúbené tábory. Hrdinovia z brány času je tábor vhodný pre chlapcov a dievčatá, ktorí chcú mať nevšedné a silné zážitky, neboja sa súťažiť a skúšať nové veci a okrem toho sa chcú naučiť mnohým zručnostiam. Tábor je zameraný na motívy boja dobra proti zlu. 

Hľadáte tábor, v ktorom deti trávia veľa času vonku v prírode a zároveň im priniesie niečo užitočné do života? Upriamte svoju pozornosť na tábor HorskáčikTábor je určený pre výchovu detí a mládeže k pohybu a pomoci v horách, záchranárskej činnosti a prvej pomoci. Inštruktori deťom ukážu krásy prírody, budujú pozitívny vzťah k prírode a pohybu v nej, ukážu im svet, kde prevláda dobro a snaha nezištne pomáhať. Deti spoznajú hory, naučia sa v nich bezpečne pohybovať, a to najdôležitejšie – naučia sa pomôcť pri záchrane života.

Zanietení športovci ocenia napríklad futbalový tábor v prešovskej Minilige talentov,  alebo denný tenisový kemp pre malých Federerov v Baseline Banská Bystrica.

Voľné miesta pre showbiznisové talenty hľadajte Loďke nádeje. Hollywood Camp, či Youtube Camp, o Nadupaný program sa postarajú skúsení animátori, v spolupráci s pozvanými youtubermi.

Hľadáte pre svoje dieťa zaujímavý kurz, na ktorom sa zaručene nebude nudiť, úžasne sa zabaví a navyše sa aj niečo naučí? Potom si vyberte prázdninové kurzy Helen Doron English pre deti od 3 rokov až po tínedžerov do 19 rokov. Sú plné hier, hudby, zábavy, angličtiny aj tvorivých činností.

Medzi našimi partnermi nájdete aj špecialistov na detské tábory, ako napríklad Bombovo, CK Vida, či CK Slniečko. Ďalšie zaujímavé tábory, vrátene denných - napríklad športové tábory v Bratislave Benitim,  nájdete v aplikácii. 


Myslíme na vás


Benefit Plus


Odporúčané články

Inšpirácie

Bicyklom po Slovensku

Po dlhom zimnom období je všetko tak trochu hrdzavé. Reťaze na bicykloch, aj naše kĺby. Nie je to zrovna príjemný pocit. Tak šup, šup, pekne naspäť do kondície. Kedy? Pokojne aj hneď.

Čítať ďalej
Deti

Máte už program na leto?

Prázdninové tábory sú výbornou príležitosťou pre deti, aby sa osamostatnili a zažili niečo bez rodičov.

Čítať ďalej
Objavujte Slovensko

Na Orave dobre, na Orave zdravo

Návšteva úžasného hradu, kúpanie v priehrade, či jazda dobovou železnicou. To je len krátky zoznam "must see" v tomto najsevernejšom regióne Slovenka.

Čítať ďalej
Inšpirácie

Kysuce bicyklom

Máte radi výzvy? Potom je pre vás Kysucká cyklomagistrála to pravé. 140 kilometrov náročného terénu v krásnej prírode nie je nič pre začiatočníka, no skúsení cyklisti si užijú každý jeden kilometer tejto magistrály, ktorá je jednou z najdlhších na Slovensku.

Čítať ďalej