benefit-plus.cz icon

Jazykový kurz, varenie aj maľovanie. Vyberte si ten správny kurz pre vás!

Jeseň a zima sú ideálnym obdobím, kedy máte príležitosť posunúť svoje schopnosti na vyššiu úroveň. Chcete sa zlepšiť v kreslení, upgradovať svoje kulinárske umenie, alebo konečne sa už naozaj dokopať k tomu, aby ste oprášili svoje jazykové schopnosti? Pustite sa smelo do toho.

Koľko jazykov ovládaš, toľkokrát si človekom

Premýšľate nad tým, že by ste sa skúsili naučiť niečo nové? Alebo len chcete vycibriť cudzí jazyk, ktorý ovládate? Preferujete individuálne, či skôr skupinové cvičenie? Širokú škálu kurzov nájdete v Tower Academy, s.r.o.. Tu si vyberie naozaj každý, od úplného začiatočníka po pokročilého. Zvoliť si môžete individuálnu, aj skupinovú výuku, a to všetko aj v online forme. Španielčinu, či ruštinu zvládnete ľavou zadnou v jazykovej škole Zaraz. Táto škola ponúka okrem iného aj výuku v menších skupinách, či firemné kurzy a online kurzy. Pobočky majú v každom kraji Slovenska.

Rozvíjajte svoj talent na plátne

Radi by ste kreslili a maľovali, ale nie ste si úplne istí svojou technikou? Problém vyriešený – zájdite si na kurz! Nie sú potrebné skúsenosti s maľovaním či kreslením, dôležitá je chuť robiť nové veci. Ateliér Amulet ponúka rôzne druhy kurzov, od maľovania akvarelom, cez kaligrafiu až po prípravu na talentové skúšky. Nebojte sa popustiť uzdu svojej fantázii a nechajte sa viesť štetcom. 

 

V kuchyni vás už nič neprekvapí

Thajská kuchyňa, talianska kuchyňa, top recept na burger – tým všetkým vás prevedú špičkoví kuchári z tímu Chef Parade. V Bratislave, či Košiciach sa vám na kurzoch budú venovať profesionálni kuchári, ktorí sa radi podelia so svojimi tipmi, či vychytávkami. Aký kurz si zvolíte je iba na vás. Či už sa chcete naučiť ako perfektne zarolovať sushi rolku, alebo vyrobiť dokonalé sladké makrónky, Chef Parade ponúka kurzy varenia z celého sveta.

Ďalšie tipy na vzdelávanie nájdete na našom webe pod tagom vzdelávanie a vzdelávanie online

Odporúčané články

Inšpirácie

Tri najčastejšie chyby pri čerpaní zamestnaneckých benefitov

Veľa zamestnancov dostáva benefity vo forme cafetérie. Hoci zamestnávatelia poskytujú tieto výhody svojim zamestnancom, častokrát ich zamestnanci nevyžívajú naplno. Aké sú najčastejšie chyby pri čerpaní benefitov?

Čítať ďalej

Odporúčame tieto benefity