benefit-plus.cz icon

Lyžovačka s Benefit Plus

Zima, aspoň v tých vyššch polohách, je v plnom prúde. V cafeterii Benefit Plus nájdete tipy na to, ako si užiť zimu za benefitové body!

Jedenásť kilometrov zjazdoviek v najznámejšom lyžiarskom stredisku Donovaly. Za benefitové body si môžete kúpiť skipass na lanovky Park Snow Donovaly.

 

Štrnásť kilometrov upravených tratí na vás čaká v lyžiarskom stredisku na Ski Park Kubínska hoľa, neďaleko Dolného Kubína. Aj v tomto stredisku si môžete kúpiť permanentku na lanovku za benefitové body.

 

Potrebujete vylepšiť techniku lyžovania, snowboardovania, alebo hľadáte niekoho, kto naučí lyžovať vaše deti? Park Ski School na Strbskom Plese je tá správna adresa. Ubytovať sa môžete napríklad v hoteli Patria, Fis, či Panorama a pri pobyte uplatniť Rekreačný poukaz. V blízkosti Štrbského Plesa ponúka Cafeteria Benefit Plus až 160 možností ubytovania. A ďalšie možnosti núkajú aj naši partneri Sorger, Kiska Travel, či Boomer.

Nestačí vám Slovensko? Cez booking.benefitplus.sk si môžete zaplatiť ubytovanie kdekoľvek na svete!


Myslíme na vás.

Benefit Plus

 

Odporúčané články

Rekreačné poukazy

Rekreačné poukazy s Benefit Plus - ako na to?

Určite viete o tom, že pri absolvovaní dovolenky doma na Slovensku môžete na zaplatenie pobytu použiť rekreačný poukaz. Až 55 % hradí zamestnávateľ a maximálna výška príspevku je 275 euro.

Čítať ďalej
Inšpirácie

Ako na benefity z cafetérie?

Hoci sa benefitový rozpočet stal už štandardnou súčasťou zamestnaneckých benefitov, jeho čerpanie je pre mnohých stále záhadou. Ako teda na zamestnanecké benefity, aby vám priniesli čo najviac?

Čítať ďalej
Inšpirácie

Rezervujte si ubytovanie online za benefitové body!

Nikdy nebolo jednoduchšie vybrať, rezervovať a objednať si dovolenku za benefitové body! Do cafetérie Benefit Plus sme integrovali online rezerváciu ubytovania, a tak si teraz môžete vybrať a rezervovať pobyt po celom svete.

Čítať ďalej

Odporúčame tieto benefity