benefit-plus.cz icon

Máte už program na leto?

Prázdninové tábory sú výbornou príležitosťou pre deti, aby sa osamostatnili a zažili niečo bez rodičov.

Dvojmesačné prázdniny predstavujú pre rodičov obrovskú logistickú výzvu. Kombinovať prácu a oddych detí doma nie je vždy jednoduché. Zvlášť, ak nie sú na blízku starí rodičia, ktorí sa o potomka s radosťou postarajú. Detský tábor je výborná možnosť, ako o dopriať deťom nové dobrodružstvo. Kde zažijú niečo, o čom budú rodičom rozprávať ešte celé mesiace. A čo si budeme nahovárať, predstava, že budete mať "konečne aspoň na chvíľu pokoj" je dosť lákavá. 


Vybrali sme pre vás tie najzaujímavejšie detské tábory, ktoré nájdete u nás v ponuke. Či už hľadáte tábory za benefitové body, ale Rekreačné poukazy, naša ponuka je naozaj široká. 
Miluje vaše dieťa kone? Potom je Ranč Amadeus neďaleko Martina tá správna adresa. Počas celého týždňa bude žiť priamo pri koňoch, naučí sa ako sa o kone postarať  a samozrejme si užije pohľad z konského chrbta. Nemusí byť jazdcom, základy jazdenia sa naučí na tábore. Okrem koní si deti užijú výlety, splav na kanoe, rôzne hry a večerné aktivity.


Profesionálni lektori karate, zábavné centrum, ale aj jazda na koni. Záujemcov o bojové umenie radi privítajú v detskom tábore Seishin Iga Ryu Karate - Do. Ranná rozcvička, prvý tréning dopoludnia, popoludní zábavné súťaže, kúpanie v bazéne, či pilovanie techniky bojových športov. Na záver týždňa exhibičné predstavenie všetkého, čo sa deti počas týždňa naučili. To všetko čaká v Penzióne Gejdák pri Ružomberku na účastníkov karate tábora. 


Máte doma psíčkara, ale nie psíčka, ktorým by ste naplnili jeho túžbu po štvornohom kamarátovi? Deti počas jedného týždňa na tábore Dogtime zažijú život na farme, kde budú mať možnosť starať sa nielen o psíkov ale aj nazrieť do života  ostatných zvieratiek, ktoré žijú na farme. Môžu si vyskúšať ako sa postarať o zajačiky a kozičky, nazrieť do života sliepočiek alebo vystískať mačičky. Nenásilnou formou si vybudujú základné poznatky o psoch pod dohľadom profesionálneho canisterpaeuta. Dozvedia sa prečo pes naháňa mačku, ako psa kŕmiť a správne česať, čo nám pes hovorí rečou tela a mnoho ďaľších zaujímavých informácii zo sveta psov.


Medzi našimi partnermi nájdete aj špecialistov na detské tábory, ako napríklad CK Azad, Bombovo, či CK Slniečko. Ďalšie zaujímavé tábory, vrátene denných,  nájdete v aplikácii. 


Myslíme na vás. 


Benefit Plus

Odporúčané články

Rekreačné poukazy

Rekreačné poukazy s Benefit Plus - ako na to?

Určite viete o tom, že pri absolvovaní dovolenky doma na Slovensku môžete na zaplatenie pobytu použiť rekreačný poukaz. Až 55 % hradí zamestnávateľ a maximálna výška príspevku je 275 euro.

Čítať ďalej
Zdravie

Využite benefitové body pre svoje zdravie!

Situácia je, aká je. A nám je jasné, že váš rozpočet teraz trochu leží ladom. Napriek opatreniam sa ale snažíme nájsť pre vás benefity, ktoré môžete využívať a majú zmysel. Myslíme na vás, tak myslite trochu aj na seba.

Čítať ďalej
Inšpirácie

Rezervujte si ubytovanie online za benefitové body!

Nikdy nebolo jednoduchšie vybrať, rezervovať a objednať si dovolenku za benefitové body! Do cafetérie Benefit Plus sme integrovali online rezerváciu ubytovania, a tak si teraz môžete vybrať a rezervovať pobyt po celom svete.

Čítať ďalej