benefit-plus.cz icon

Tiež si tým prechádzate každý rok v januári? Každý rok nové predsavzatia, plány... A čo keby to tento rok konečne už vyšlo? Nemusíte sa predsa nútiť len do nezmyselných diét, či predplácať si permanentku vo fitku, kam aj tak po 2 mesiacoch prestanete chodiť. Nazrite do programu Benefit Plus a vyberte si, čo vám prinesie úžitok!

Nie bezvýznamnou súčasťou nášho zdravia je zdravá duša. Keď sa na vás sypú problémy zo všetkých strán, je dobré vedieť priznať si, že končí sranda a vyhľadať odbornú pomoc. Psychologickáporadňa TREA vám poskytne odborné poradenstvo, či párovú terapiu. Relaxačné techniky a návod na to, ako sa vysporiadať so stresom vám poskytne Inštitút stresu


Nové začiatky nemusia súvisieť iba s novým telom a vyšportovanou postavou. Niekedy nie je od veci potrápiť aj mozgové závity. Zvýšiť svoju kvalifikáciu nemusí byť márne- môže vám priniesť kariérny postup, alebo otvoriť úplne nové možnosti v pracovnej sfére. Naši partneri zareagovali na aktuálnu situáciu a zamerali sa na vzdelávanie v online prostredí. Nie je preto problém pustiť sa do kurzu účtovníctva, IT, či jazykových kurzov. Alebo trebárs aj do rezbárskeho kurzu.


Samozrejme, jednou z najhorúcejších tém na začiatku roka je zdravší životný štýl. Hoci sú fitnes centrá zavreté, exitujú možnosti, ako zostať vo forme a pritom neopustiť domácnosť. Cesta "najmenšieho" odporu je príprava jedálneho lístka na mieru. Petronella Forišek Paulová z NellaVita je výživová terapeutka a ponúka konzultácie aj v online priestore a naučí vás správne stravovať. Nemusíte vynechávať ani cvičenie, Joga Zdravo ponúka pravidelné lekcie aj online. Od nového roku sa stal našim partnerom aj Jany Landl, ktorého mnohí poznáte z televízie. S jeho programom Live a Live plus si môžete doplniť pravidelnú dávku endorfínov z domova. Nemusíte sa tak nikde naháňať, zložito kombinovať rodinu, prácu a cvičenie. A zacvičíte si vtedy, keď máte zrovna chuť a čas.

Tak načerpajte motiváciu a poďte tento rok zasvätiť malému upgradu seba samých.

Myslíme na vás.

Benefit Plus 


Odporúčané články

Inšpirácie

Tri najčastejšie chyby pri čerpaní zamestnaneckých benefitov

Veľa zamestnancov dostáva benefity vo forme cafetérie. Hoci zamestnávatelia poskytujú tieto výhody svojim zamestnancom, častokrát ich zamestnanci nevyžívajú naplno. Aké sú najčastejšie chyby pri čerpaní benefitov?

Čítať ďalej
Inšpirácie

Ako na benefity z cafetérie?

Hoci sa benefitový rozpočet stal už štandardnou súčasťou zamestnaneckých benefitov, jeho čerpanie je pre mnohých stále záhadou. Ako teda na zamestnanecké benefity, aby vám priniesli čo najviac?

Čítať ďalej
Inšpirácie

Vitajte na novom trhovisku

Pohodlne sa usaďte a vyberajte. Chcete vedieť, ako vyčerpáte svoje benefitové rozpočty na maximum?

Čítať ďalej

Odporúčame tieto benefity