benefit-plus.cz icon

Teploty stúpajú, prázdniny začínajú a my vám prinášame prehľad miest, kde sa môžete schladiť za benefitové body.

V prvej časti sa pozreme na ponuku kúpalísk a aquaparkov na západe Slovenska. 

Areál v Dunajskej Strede, známy pod názvom Thermalpark, prešiel v uplynulých rokoch rozsiahlou rekonštrukciou. Na ploche až 18 hektárov si môžete vyskúšať aj paddleboard, kajak, či tobogány. 

V cafeterii si môžete zakúpiť permanentku do Aquaparku Senec, v rámci ktorej budete mať prístup ako do bazénov, tak aj do wellnessu. Na neďalekých Seneckých jazerách si môžete za benefitové body požičať paddleboard, kajak, alebo vstup do vodného nafukovacieho sveta. 


Sedem bazénov s celoročnou prevádzkou,  šesť impozantných vonkajších bazénov, vybavených vodnými masážnymi tryskami, hracími elementmi, vnútornými i vonkajšími toboganmi. Saunový a vitálny svet. O zábavu a adrenalín sa postarajú vnútorné tobogany s kúzelnými svetelnými efektmi, obrovský letný toboganový park, detské i športové ihriská. Toto všetko a omnho viac nájdete v Thermal Corvinius vo Veľkom Mederi. 

Na Termálnom kúpalisku Vincov les je využívaná termálna voda s vysokou koncentráciou minerálnych látok z vrtu vyvierajúceho z hĺbky 1990 metrov, jej teplota dosahuje až 60 °C. Pre návštevníkov je k dispozícii plavecký bazén, relaxačný bazén a oddýchový bazén. 

Komplex Aquapark Trnava otvoril brány letného kúpaliska. Aj tento rok sa môžete tešiť na vyhrievaný nerezový bazén s teplotou 28°C so štyrmi plaveckými dráhami, ležadlami, s perličkovým vírením, vodným barom a fontánou.

Na Termálnom kúpalisku v Komárne nájdete 33 m dlhý plavecký bazén s príjemnou teplotou 24-28°C, výukový bazén, či rekreačný bázen s teplotou 30°C. Areál kúpaliska ponúka aj množstvo atrakcií, ako napríklad tobogány, preliezky pre deti, ihrisko na plážový vojebal, či gigantický šach.

Letné kúpalisko v Malackách ponúka okrem plaveckého a detského bazéna aj minigolfové, detské a dve volejbalové ihriská.

Myslíme na vás

Benefit Plus

Odporúčané články

Inšpirácie

Kysuce bicyklom

Máte radi výzvy? Potom je pre vás Kysucká cyklomagistrála to pravé. 140 kilometrov náročného terénu v krásnej prírode nie je nič pre začiatočníka, no skúsení cyklisti si užijú každý jeden kilometer tejto magistrály, ktorá je jednou z najdlhších na Slovensku.

Čítať ďalej
Inšpirácie

Vážska cyklomagistrála: 160 km údolím Váhu

Mierne prevýšenie, príjemný povrch a množstvo hradov a historických pamiatok na trase. Aj tak sa dá charakterziovať najdlhšia slovenská cyklotrasa, Vážska cyklomagistrála.

Čítať ďalej
Cestovanie

Za pamiatkami UNESCO po Slovensku

Zbaľte si batoh, batôžtek, tašku, alebo kufor a vyrazte na malý, či poriadny výlet! Ak neviete kam, čítajte ďalej a nechajte sa inšpirovať. Miest, ktoré môžete preskúmať je naozaj veľa, či už dávate prednosť prírode, mestu, športu, alebo kultúrnym pamiatkam. Tak hurá na výlet!

Čítať ďalej