Rekreačné poukazy s Benefit Plus - ako na to?

Určite viete o tom, že pri absolvovaní dovolenky doma na Slovensku môžete na zaplatenie pobytu použiť rekreačný poukaz. Až 55 % hradí zamestnávateľ a maximálna výška príspevku je 275 euro.

Vy podporíte domáci cestovný ruch a zavítate na miesta Slovenska, o ktorých ste možno nemali ani tušenie. V našej ponuke nájdete tisíce zariadení od hotelov, cez penzióny, chaty, alebo súkromné ubytovania. Je len na vás, ktorý kút Slovenska pre svoju rekreáciu zvolíte. Termálne vody, aquaparky, ubytovanie v horách, či pri jazere. Rekreačné poukazy môžete dokonca uplatniť aj na detské tábory počas prázdnin pre vašich rodinných príslušníkov.


Myslite však aj na to, že poukaz je možné použiť na úhradu pobytu v dĺžke minimálne 2 noci na území Slovenskej republiky. Hľadáte tip na ubytovanie pre vás a vašu rodinu?  Na našom webe nájdete výber toho najlepšieho. A oveľa viac tipov nájdete v aplikácii. V aplikácii taktiež nájdete návod na to, ako správne objednať konkrétne ubytovanie.

Myslíme na vás. 

Benefit Plus

Odporúčané články

Inšpirácie

Tri najčastejšie chyby pri čerpaní zamestnaneckých benefitov

Veľa zamestnancov dostáva benefity vo forme cafetérie. Hoci zamestnávatelia poskytujú tieto výhody svojim zamestnancom, častokrát ich zamestnanci nevyžívajú naplno. Aké sú najčastejšie chyby pri čerpaní benefitov?

Čítať ďalej

Odporúčame tieto benefity