benefit-plus.cz icon

Rezervujte si ubytovanie online za benefitové body!

Nikdy nebolo jednoduchšie vybrať, rezervovať a objednať si dovolenku za benefitové body! Do cafetérie Benefit Plus sme integrovali online rezerváciu ubytovania, a tak si teraz môžete vybrať a rezervovať pobyt po celom svete.

Myslíme na tých z vás, ktorí radi cestujú podľa vlastného režimu a hľadajú si ubytovanie podľa seba. Ak medzi nich patríte, môžete využiť svoje benefitové body v desiatkach tisíc hotelov, penziónov alebo apartmánov vďaka Online ubytovaniu, ktoré sprostredkovávame v spolupráci s medzinárodnou sieťou Booking.com. Všetko jednoducho a komfortne.

Na adrese www.booking.benefitplus.sk si zadajte parametre. Rôzne možnosti filtrovania vám ušetria čas pri vyhľadávaní toho správneho pobytu pre vás. A je jedno, či sa chystáte do Tatier, či k moru. Potom za vás už len vykonáme celú objednávku. A to najdôležitejšie: svoju dovolenku môžete mať rezervovanú za pár minút a bez akéhokoľvek rizika.

Nemáte dostatok bodov na celý pobyt?

Vôbec nevadí, pri platbe budete môcť pohodlne doplatiť rozdiel zo svojej súkromnej platobnej karty.


Aké sú najobľúbenejšie destinácie?

Aktuálne vedie samozrejme Slovenská republika, ale prekvapivo tesne v závese je Portugalsko a Taliansko, Chorvátsko je na štvrtom mieste. Nájdu sa ale aj objednávky do destinácií ako je USA, či Švédsko.

Naplánujte si svoju dovolenku už teraz!

Ak plánujete stráviť svoju dovolenku na Slovensku, odporúčame vybrať ju čo najskôr. Záujem o Slovensko je naozaj enormný, tak nech si môžete skutočne vybrať.

Myslíme na vás

Benefit Plus

Odporúčané články

Inšpirácie

Bicyklom po Slovensku

Po dlhom zimnom období je všetko tak trochu hrdzavé. Reťaze na bicykloch, aj naše kĺby. Nie je to zrovna príjemný pocit. Tak šup, šup, pekne naspäť do kondície. Kedy? Pokojne aj hneď.

Čítať ďalej
Zdravie

Využite benefitové body pre svoje zdravie!

Situácia je, aká je. A nám je jasné, že váš rozpočet teraz trochu leží ladom. Napriek opatreniam sa ale snažíme nájsť pre vás benefity, ktoré môžete využívať a majú zmysel. Myslíme na vás, tak myslite trochu aj na seba.

Čítať ďalej
Inšpirácie

Nevylámte si zuby na vašich benefitoch

Dôkladná starostlivosť a včasná prevencia vám okrem bolesti a stresu ušetrí tiež veľa peňazí. Tak sa zverte do rúk profesionálom a postarajte sa o svoje zuby skôr, než vás začnú bolieť.

Čítať ďalej