benefit-plus.cz icon

Šesť najzaujímavejších detských krúžkov z cafeterie

Veľkú časť dňa strávia deti v škole. Ale čo príde potom, keď sa vaše dieťa vráti domov? Sadne si k počítaču alebo televízii, či vyrazí von s kamarátmi a do večera ho nevidíte? Pre deti je výhodné mať záujmové mimoškolské aktivity, ktoré môžu rozvíjať jeho talent, niečo nové ho naučiť a pri tom aj pobaviť. Najhoršia pre mladých je totiž nuda!

Cválať na koni po pláži pri západe slnka je sen nejedného dievčaťa. Predchádza tomu ale celkom tvrdá drina a hodiny jazdenia. Práca so zvieratami však deťom môže mnohé priniesť - od trpezlivosti, cez disciplínu až po empatiu. A vytvoria sa priateľstvá na celé roky. Za benefitové body môžete zaplatiť deťom jazdecký kurz napríklad v OZ Do Sedla, či Jazdecký areál Budička, ďalšie tipy nájdete v cafeterii. 

Výborným riešním ako zdravým spôsobom vybiť deťom energiu je plávanie. Deti sa naučia nebáť sa vody, rôznym plaveckým štýlom, zároveň sa plávaním podporuje psychická aj fyzická otužilosť. Skúsiť môžete napríklad Plavecký klub Azeta, či Plaveckú akadémiu


Máte športovo nadané dieťa vo veku 6-9 rokov? Ideálny čas prihlásiť ho na tenis. Prirodzený rešpekt voči autoritám, výhry a prehry, vytrvalosť, zodpovednosť, súťaživosť, dotiahnutie zápasu do konca, to všetko sa pri hre deti priučia. Začať môžu napríklad v Tenisovej Akadémii.  

Fascinujú vášho potomka čísla a matematika vôbec? Aby bola matematika pre deti zaujímavá, je nevyhnutné prebudiť a rozvíjať v nich záujem. Preto je hra najlepší spôsob na zoznámenie a skamarátenie sa s matematikou. Škola KID GENIUS neumožňuje iba zlepšovanie matematických schopností dieťaťa, ale absolvovaním programu sa trvalo rozvíjajú aj schopnosti ako rýchle počítanie, sústredenie, zrakové aj sluchové schopnosti, alebo analytické schopnosti a logické myslenie. 

Aj vy máte doma počítačového maniaka, pre ktorého je Minecraft najlepšia hra na svete? Coding Giants naučia vášho potomka základy programovania, ktoré bude môcť využiť aj pri tejto hre. Kurzy sú dostupné už pre decká od siedmych rokov a zaujímavé programy na kódovanie tu nájdete pre deti až do veku 19 rokov. 

Stále nie ste úplne presvedčení, že fyzická návšteva krúžkov je to pravé? Pozrite sa na web Krúžky pre deti z Centra Chameleón, ktorí prešli kompletne do online podoby.  Či už sa rozhodnete pre počítačový, umelecký, alebo jazykový kurz, oceníte širokú ponuku krúžkov pre deti od 5 do 14 rokov. 

Ak vás nezaujal žiadny krúžok v našom výbere, v aplikácii nájdete aj kurzy gymnastiky, tanca, jazykové kurzy, či výtvarné kurzy. Stačí zadať do filtra vo vyhľadávaní kľúčové slovo krúžku a vybrať kraj. 

Myslíme na vás.

Benefit Plus

Odporúčané články

Inšpirácie

Tri najčastejšie chyby pri čerpaní zamestnaneckých benefitov

Veľa zamestnancov dostáva benefity vo forme cafetérie. Hoci zamestnávatelia poskytujú tieto výhody svojim zamestnancom, častokrát ich zamestnanci nevyžívajú naplno. Aké sú najčastejšie chyby pri čerpaní benefitov?

Čítať ďalej
Vzdelávanie

Jazykový kurz, varenie aj maľovanie. Vyberte si ten správny kurz pre vás!

Jeseň a zima sú ideálnym obdobím, kedy máte príležitosť posunúť svoje schopnosti na vyššiu úroveň. Chcete sa zlepšiť v kreslení, upgradovať svoje kulinárske umenie, alebo konečne sa už naozaj dokopať k tomu, aby ste oprášili svoje jazykové schopnosti? Pustite sa smelo do toho.

Čítať ďalej
Inšpirácie

Rezervujte si ubytovanie online za benefitové body!

Nikdy nebolo jednoduchšie vybrať, rezervovať a objednať si dovolenku za benefitové body! Do cafetérie Benefit Plus sme integrovali online rezerváciu ubytovania, a tak si teraz môžete vybrať a rezervovať pobyt po celom svete.

Čítať ďalej