benefit-plus.cz icon

Sloboda v ubytovaní, aj platení

Cestovanie je o slobode, pocite voľnosti a získavaní nových zážitkov a skúseností. Prečo sa teda pri voľbe ubytovania nechať zbytočne obmedzovať zostatkom na vašom benefitovom účte? Ubytovanie môžete jednoducho rezervovať online na www.benefitplus.sk, zaplatiť svojimi bodmi a prípadný zvyšok sumy ľahko doplatiť vašou súkromnou kartou.

Čakanie na prvé teplé slnečné lúče bolo tento rok o niečo dlhšie, než by sme si priali, ale konečne sme sa dočkali. Leto je v plnom prúde, prichádza čas dovoleniek a s tým spojené aj plánovanie toho, kde si doprajeme vytúžený odpočinok. S tým vám radi pomôžeme. Na www.booking.benefitplus.sk nájdete desaťtisíce hotelov a apartmánov z celého sveta. Stačí zadať vysnívanú destináciu, počet osôb a termín, kedy chcete byť ubytovaný. Potom už len ostáva vybrať ubytovanie, ktoré je vášmu srdcu najbližšie, zvoliť typ izby, kliknúť na rezervovať a cez platobnú bránu zaplatiť kartou Benefit Plus.

Čo ak nemám na svojom účte dostatok bodov na zaplatenie? Nevadí, zvyšnú sumu môžete doplatiť súkromnou platobnou kartou! A ako to celé funguje? Nemajte obavy, je to veľmi jednoduché. Pokiaľ na Vašom účte Benefit Plus nie je dostatok prostriedkov na zaplatenie celého pobytu, budete po uhradení časti ceny ubytovania automaticky presmerovaný na platobnú bránu, kde len zadáte údaje z vašej súkromnej platobnej karty a štandardným spôsobom uhradíte zostávajúcu časť celkovej ceny pobytu.


Príklad: Pobyt pre 2 osoby na 2 noci bude stáť 98 euro. Vy však máte na svojom účte iba 77 bodov. Po výzve k uhradeniu kartou Benefit Plus teda zaplatíte sumu 77 euro (zostatok na bodovom účte). Ihneď potom budete automaticky presmerovaný na doplatenie celkovej sumy a zvyšných 12 euro zaplatíte z vašej osobnej platobnej karty.

Máte od zamestnávateľa príspevok na Rekreačné poukazy? V záložke Rekreačné poukazy s online rezerváciou, na webovej adrese https://booking.benefitplus.sk/hotely?rp=1, si môžete zarezervovať pobyt na Slovensku. Princíp je navlas rovnaký. Len si pred platením skontrolujte, či je vaša peňaženka pre Rekreačné poukazy nabitá a platba bude stiahnutá priamo z tejto peňaženky. Ak nemáte dostatok prostriedkov,  doplatok môžete zaplatiť súkromnou platobnou kartou.

Ak ste si v Ubytovaní online nevybrali, tisíce ďalších možnosti nájdete v cafetérii. Doplatok súkromnou platobnou kartou môžete využiť na všetky služby v rámci našej ponuky. 

Myslíme na vás. 

Benefit Plus

Odporúčané články

Rekreačné poukazy

Rekreačné poukazy s Benefit Plus - ako na to?

Určite viete o tom, že pri absolvovaní dovolenky doma na Slovensku môžete na zaplatenie pobytu použiť rekreačný poukaz. Až 55 % hradí zamestnávateľ a maximálna výška príspevku je 275 euro.

Čítať ďalej
Inšpirácie

Rezervujte si ubytovanie online za benefitové body!

Nikdy nebolo jednoduchšie vybrať, rezervovať a objednať si dovolenku za benefitové body! Do cafetérie Benefit Plus sme integrovali online rezerváciu ubytovania, a tak si teraz môžete vybrať a rezervovať pobyt po celom svete.

Čítať ďalej