benefit-plus.cz icon

Sporiaci účet Benefit Plus

Sporiaci účet je peňaženka vo vašom účte Benefit Plus. Na rozdiel od ostatných peňaženiek má exspiráciu 2 roky, vždy od dátumu posledného prevodu bodov. Výhodou teda je, že ak prevediete hoci iba 1 bod, predĺži sa exspirácia všetkých bodov, ktoré už na vašom Sporiacom účte boli. Takto môžete predlžovať platnosť svojich bodov prakticky neobmedzene.

Prečo si previesť body, ktoré nevyužijete na Sporiaci účet?

Dostali ste od vášho zamestnávateľa body, ale neviete kde ich minúť a blíži sa exspirácia? Nechcete o nevyužité body prísť, alebo si len šetríte viac bodov na cestovanie? Preveďte si ich na Sporiaci účet. 

 Ako sa body dostanú na Sporiaci účet?

Prevod na peňaženku si musíte urobiť sami. Je to veľmi jednoduché, postačí vám minúta a zachránite svoje peniaze! Ako na to? Po prihlásení sa do svojho účtu na www.benefitplus.sk zvoľte na úvodnej strane možnosť Cafeteria. Pod dlaždicou Karta Benefit Plus nájdete možnosť Prevod bodov na Sporiaci účet. Vložte sumu, ktorú chcete previesť, potvrďte v Košíku. Hotovo! Body sa vám automaticky prevedú na Sporiaci účet.

Ako platiť zo Sporiaceho účtu?

Úplne rovnako, ako zo všetkých ostatných peňaženiek. Body sa automaticky odpočítajú pri platbe kartou, objednávke v aplikácii, či pri platbe cez platobnú bránu. Inšpirovať sa môžete napríklad na www.benefitplus.sk naším predvýberom, sem dať články z inšpirácii

 Čo všetko sa dá zaplatiť zo Sporiaceho účtu?

Zaplatiť môžete všetky voľnočasové benefity, teda všetko, čo nájdete v Cafeterii. Nedá sa však prispieť rôznym nadáciám a združeniam.

Pokiaľ nemáte možnosť previesť si benefitové body na sporiaci účet, môžete si vystaviť poukážku na niektorý z benefitov a využiť ju neskôr. Poukážky majú spravidla platnosť 12 mesiacov. 

Myslíme na vás.

Benefit Plus

Odporúčané články

Inšpirácie

Tri najčastejšie chyby pri čerpaní zamestnaneckých benefitov

Veľa zamestnancov dostáva benefity vo forme cafetérie. Hoci zamestnávatelia poskytujú tieto výhody svojim zamestnancom, častokrát ich zamestnanci nevyžívajú naplno. Aké sú najčastejšie chyby pri čerpaní benefitov?

Čítať ďalej
Inšpirácie

Ako na benefity z cafetérie?

Hoci sa benefitový rozpočet stal už štandardnou súčasťou zamestnaneckých benefitov, jeho čerpanie je pre mnohých stále záhadou. Ako teda na zamestnanecké benefity, aby vám priniesli čo najviac?

Čítať ďalej
Zdravie

Využite benefitové body pre svoje zdravie!

Situácia je, aká je. A nám je jasné, že váš rozpočet teraz trochu leží ladom. Napriek opatreniam sa ale snažíme nájsť pre vás benefity, ktoré môžete využívať a majú zmysel. Myslíme na vás, tak myslite trochu aj na seba.

Čítať ďalej