benefit-plus.cz icon

Užite si relax s Benefit Plus v top slovenských kúpeľoch!

Každý potrebuje občas uniknúť od starostí každodenného života a dodať svojmu telu a mysli nový dych. Výborným spôsobom ako dobiť baterky, je pobyt v kúpeľoch.

Hoci pre mnohých sú kúpele synonymom pre liečbu rôznych ochorení, nie je to ich jediná úloha. Kúpele vo veľkej miere slúžia ako prevencia. Pomáhajú zrelaxovať telo aj myseľ, bojovať proti vzniku civilizačných ochorení, či vyhoreniu z pracovného kolobehu. V spolupráci s cestovnou kanceláriou Relaxos, kde si môžete kúpiť kúpeľný pobyt za vaše benefitové body, sme pre vás pripravili výber toho najlepšieho relaxu, s využitím vzácnych prírodných liečebných zdrojov.

Zahoďte starosti v Piešťanoch

Pokojné prostredie piešťanského Kúpeľného ostrova je ako stvorené na relax. Kúpeľný park, historické budovy, vzácne liečebné zdroje a hotely s nadštandartnými službami robia z wellness pobytu v Piešťanoch nezabudnuteľný zážitok. V ponuke relaxačných pobytov v piešťanských kúpeľoch nechýbajú liečebné procedúry, vstup do wellness a chutná strava. 

Za zvýhodnené ceny si môžete teraz v Piešťanoch dopriať aj oddych v historicky prvom päťhviezdičkovom kúpeľnom hoteli na Slovensku -  secesnom hoteli Thermia Palace


Zabudnite na stres v Trenčianskych Tepliciach

Malé kúpeľné mestečko Trenčianske Teplice ukryté uprostred lesov je ako stvorené na oddych pre tých, ktorí túžia po kombinácii ruchu malomesta a bohatých možností prechádzok v prírode. Miestne liečivé pramene a ich blahodarné liečivé účinky boli známe už v 13. storočí a obľúbené sú dodnes. 

Kúpele v Trenčianskych Tepliciach ponúkajú rôzne pobyty zamerané na relax a oddych. Vďaka antistresovému pobytu v Trenčianskych Tepliciach zabudnete všetok nahromadený stres v kúpeľoch a domov sa vrátite plní energie. 

Obľúbené sú aj romantické wellness pobyty, ktoré si môžete, v závislosti od vybraného hotela v Trenčianskych Tepliciach, dopriať už od 2 nocí. 

Omladnite v Bardejovských Kúpeľoch

Čaro Bardejovských Kúpeľov poznala už samotná cisárovná Sisi. Hoci Sisi navštívila kúpele približne v päťdesiatke, socha postavená na jej počesť ju zobrazuje ako mladicu. Presne tak sa totiž Sisi podľa jej slov cítila v čase, keď opustila kúpele. 

Omladnúť a načerpať energiu v Bardejovských Kúpeľoch môžete aj vy, a to vďaka relaxačným pobytom v hoteli Alexander. Pobyt v tomto štvorhviezdičkovom hoteli zahŕňa plnú penziu, vstup do 2 wellness centier, aj relaxačné procedúry. Tešiť sa môžete na rozmaznávajúcu masáž či minerálny kúpeľ v bardejovskej liečivej vode.


Zaujímavé wellness pobyty ponúkajú aj ďalšie slovenské kúpele. Pozrite si kompletnú ponuku wellness pobytov a doprajte si relax v príjemnom prostredí za výhodné ceny aj vy. 


Text vznikol v spolupráci s cestovnou kanceláriou Relaxos.

Odporúčané články

Inšpirácie

Nevylámte si zuby na vašich benefitoch

Dôkladná starostlivosť a včasná prevencia vám okrem bolesti a stresu ušetrí tiež veľa peňazí. Tak sa zverte do rúk profesionálom a postarajte sa o svoje zuby skôr, než vás začnú bolieť.

Čítať ďalej
Inšpirácie

Rezervujte si ubytovanie online za benefitové body!

Nikdy nebolo jednoduchšie vybrať, rezervovať a objednať si dovolenku za benefitové body! Do cafetérie Benefit Plus sme integrovali online rezerváciu ubytovania, a tak si teraz môžete vybrať a rezervovať pobyt po celom svete.

Čítať ďalej
Deti

Máte už program na leto?

Prázdninové tábory sú výbornou príležitosťou pre deti, aby sa osamostatnili a zažili niečo bez rodičov.

Čítať ďalej