Vianočné darčeky aj v časovej tiesni

Dlhé rady v obchodných domoch nie sú pre vás a na objednávanie z e-shopov je už neskoro? Nakupujte vianočné darčeky elegantne z pohodlia gauča. A môžete pri tom využiť váš rozpočet.

Jednoduchou cestou, ako vybrať zaujímavý zážitok, je napríklad Zľavomat. V kategóriách cestovanie, zábava a voľný čas, krása, zdravie a relaxácia nájdete niekoľko možností, ktoré vám pomôžu ušetriť čas hľadaním. 

Na webe najzazitky.sk už nájdete výber tých najzaujímavejších  adrenalínových zážitkov. Vianoce vybavíte raz-dva. Rovnako aj an webe adrop.sk.


Svojich najbližších môžete potešiť aj výberom dovolenky cez Booking od Benefit Plus. Ubytovanie po celom svete zaplatíte jednoducho pomocou virtuálnej karty. Ak sa chystáte na lyžovačku na Slovensku, nezabudnite na to, že v Cafeterii si môžete kúpiť aj skipassy, napríklad do Park Snow Donovaly


Odporúčané články

Inšpirácie

Ako si spraviť krásne Vianoce s Benefit Plus

Síce pre vás nemáme recept na vianočné koláče, no máme recept na to, ako si užiť pokojné vianočné sviatky, bez stresu z preplnených obchodov.

Čítať ďalej
Zdravie

Darujte na Vianoce zdravie

Myslíme na vás, preto sme v spolupráci s vašimi najobľúbenejšími partnermi pripravili tie najzaujímavejšie ponuky. Spojte príjemné s užitočným, ukážte svojim najbližším, že na nich myslíte a zároveň dočerpajte svoje body.

Čítať ďalej
Vzdelávanie

Darujte na Vianoce vzdelávanie

Vianoce sa pomaly, ale isto blížia. Nemáte chuť behať po obchodoch a hľadať darček, ktorý opäť skončí nepovšimnutý niekde v kúte? Darujte svojim najbližším niečo, čo využijú aj v budúcnosti!

Čítať ďalej
Vianoce

Darujte na Vianoce zážitok

Hľadáte last minute tip na originálny vianočný darček? Potom ste na správnej adrese!

Čítať ďalej