Vitajte na novom trhovisku

Pohodlne sa usaďte a vyberajte. Chcete vedieť, ako vyčerpáte svoje benefitové rozpočty na maximum?

A kde všade môžete body vlastne uplatniť? Tieto otázky možno bežia hlavou mnohým z vás. Odpovede nájdete práve tu, na našom novom webe! Našli sme pre vás najatraktívnejšie ponuky našich partnerov a všetko poctivo rozdelili tak, aby sme vám s výberom aj nákupom pomohli čo najviac.

Starostlivo vybrané benefity pre rýchlejší nákup

Nový web vám prinesie predovšetkým ľahší výber a orientáciu v ponuke. Postupne budeme pridávať ďalšie služby a zážitky tak, aby si prišiel na svoje každý z vás. Hlavne pohodlne, rýchlo a prehľadne.

Hľadáte radšej v zozname podľa konkrétnych kategórií? S tým vám pomôžu naše tagy. Jednoducho si ich naklikajte do výberu, zvoľte si napríklad aj mesto a vyhľadávajte. Zobrazí sa vám naraz výber všetkého, čo vás môže zaujať. Pekne na jednej stránke, s príslušnými tagom. Tag nakupovanie online vám zobrazí vybrané eshopy. Pod tagom šport zas nájdete všetky aktivity súvisiace so športom: eshopy so športovými potrebami, fitness centrá....

Preskúmajte možnosti 

Ukazujeme, že benefity nie sú len lekárne. A nevzdávame to, ani keď nám do toho vstúpili vládne opatrenia. Čo tak začať rezbársky kurz cez internet, zacvičiť si jogu online, alebo vrhnúť sa čítanie kníh. Alebo si kúpte niečo, na čo sa môžete po uvoľnení opatrení tešiť. Napríklad vstup do AquaCity Poprad, kde si užijete kopec zábavy s celou rodinou. 

A čo je na trhovisku nové? Napríklad možnosť zakúpiť vybrané varianty priamo z trhoviska, bez toho, aby ste sa museli preklikať do cafetérie. Zvoľte variant a web vás presmeruje priamo na platbu vašou benefitovou kartou a máte zaplatené.Náš cieľ je jasný - chceme, aby ste si svoje benefity užívali, a aby to bolo jednoduché, rýchle a vy ste nakupovali s radosťou.

Odporúčané články

Inšpirácie

Tri najčastejšie chyby pri čerpaní zamestnaneckých benefitov

Veľa zamestnancov dostáva benefity vo forme cafetérie. Hoci zamestnávatelia poskytujú tieto výhody svojim zamestnancom, častokrát ich zamestnanci nevyžívajú naplno. Aké sú najčastejšie chyby pri čerpaní benefitov?

Čítať ďalej
Inšpirácie

Ako na benefity z cafetérie?

Hoci sa benefitový rozpočet stal už štandardnou súčasťou zamestnaneckých benefitov, jeho čerpanie je pre mnohých stále záhadou. Ako teda na zamestnanecké benefity, aby vám priniesli čo najviac?

Čítať ďalej
Inšpirácie

Ako si spraviť krásne Vianoce s Benefit Plus

Síce pre vás nemáme recept na vianočné koláče, no máme recept na to, ako si užiť pokojné vianočné sviatky, bez stresu z preplnených obchodov.

Čítať ďalej

Odporúčame tieto benefity