benefit-plus.cz icon

Zima zavítala aj do Benefit Plus

Tento rok sa zdá trochu nešťastný, čo sa snehovej nádielky týka, no v posledných dňoch sa zima opäť hlási o slovo. Hľadáte tip na zimnú dovolenku? Ste tu správne!

V Cafeterii na vás čakajú destiatky možností ubytovania. Ak prefereujete cestovanie prostredníctvom cestovnej kancelárie, sú tu pre vás CK Relaxos, Vysoké Tatry Travel, Sorger, Booking od Benefit Plus, či Kiska Travel.  Individuálne pobyty, či už malé penzióny, alebo osvedčené hotelové služby nájdete v Cafeterii raz-dva. Nelyžujete? Tu sú pre vás tri tipy na aktivity počas pobytu na horách! 

  1. Sánkovanie: zábavná zimná aktivita pre všetky vekové kategórie. Niektoré lyžiarske strediská majú dokonca samostatné zjazdovky pre sánkovanie.
  2. Zimná turistika: Chôdza po snehu je ďalšou zábavnou aktivitou, ktorá vám umožní vychutnať si zimnú prírodu. Samozrejme, treba počítať s náročnejším terénom a v niektorých prípadoch aj so zimnou uzáverou niektorých turistických chodníkov.
  3. Máte chuť zažiť trochu adrenalínu? Vyskúšajte psie záparahy. Viaceré zimné turistické lokality ponúkajú návštevníkom tento nevšedný zážitok. Ak prferujete pokojnejšiu jazdu prírodou, môžete psov vymeniť za kone a kochať sa prírodou v príjemnejšom tempe. 

Myslíme na vás

Benefit Plus

Odporúčané články

Rekreačné poukazy

(Vy)cestujte s Benefit Plus!

Nikdy nebolo jednoduchšie vybrať, rezervovať a objednať si svoju dovolenku na Slovensku prostredníctvom Rekreačného poukazu! Do cafetérie Benefit Plus sme integrovali online rezerváciu ubytovania, a tak si teraz môžete vybrať a rezervovať pobyt v stovkách hotelov, penziónov či apartmánov po celom Slovensku.

Čítať ďalej
Rekreačné poukazy

Lyžovačka s Benefit Plus

Zima, aspoň v tých vyššch polohách, je v plnom prúde. V cafeterii Benefit Plus nájdete tipy na to, ako si užiť zimu za benefitové body!

Čítať ďalej